Čaj AMINAJ EM - Bylina života

17 hodnotení
 
 

Kombinácia bylín akú na Slovenskom trhu nenájdete, aj preto nie je možné tento čaj porovnávať s bežne dostupnými čajmi. Prospeje pečeni, žlčníku, tiež okysličí bunky a vylepší náladu. Čaj podľa starých ruských receptúr.

Dostupnosť Skladom
5,87 €    
Kód tovaru 500021
Kategória Čistota
 

Poštovné iba 1,90€ pri platbe vopred prevodom na účet, alebo 2,90€ pri platbe na dobierku, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.

 

AMINAJ EM - Bylina života (čaj)

Jedným z burjatských pomenovaní ľubovníka je „Aminaj em“, čo znamená „bylina života“. Hlavným dôvodom, prečo ľud národov Burjatska používal túto bylinu, bol jej účinok na pečeň a žlčové cesty. Preto aj tomuto fytočaju bol prisúdený názov «Aminaj em».

Liečivá sláva ľubovníka siaha až do starého Grécka. Už stredoveký reformátor medicíny Paracelsus ho uvádzal ako najlepší rastlinný liek sveta aj vďaka účinnej látke hypericín, ktorá okrem iného podporuje dýchanie buniek, čím zlepšuje látkovú premenu a prospieva všetkým orgánom tela. Ľubovník tiež zlepšuje náladu, a teda ho možno označiť za prírodné antidepresívum.

Tento čaj obsahuje okrem ľubovníka ďalšie zaujímavé byliny, ako rumanček, mäta, púpava, stavikrv vtáčí, slamiha piesočná, vratič, šípky, čo je spojenie pochádzajúce zo starých ruských receptúr. V takejto potrebnej kombinácii na Slovenskom trhu čaj určite nenájdete.

 

Náš tip pre Vás:

Tento čaj sa užíva ako súčasť komplexnej očisty. Pre zvýšenie efektivity očisty je určite vhodnejšie tento produkt kombinovať s ďalšími produktmi a to nasledovne: 

1. - 6. deň: (alebo do spotrebovania balenia) Lymphosan PURE LIFE 1 lyžička ráno a večer rozmixovať v čistej vode, čaji alebo džúse, jednoducho v niečom v čom Vám to bude chutiť + čaj Aminaj Em 1 sáčok denne

7. – 21. deň: (alebo do spotrebovania balenia) Paracleanse (užívanie podľa návodu na spodnej časti obalu, dávkovanie musí byť rozdelené na ranné a večerné) + čaj Aminaj Em 1 sáčok denne až do spotrebovania

Produkty užívajte až do spotrebovania balenia, až potom začnite užívať ďalší produkt.

Po doužívaní Paracleanse nasleduje obnova mikroflóry kvalitnými probiotikami (Elbifid) a prebiotikami (Topinambur) (Ak vám zostal čaj Aminaj Em, môžte ho piť aj naďalej, ale aspoň so 4 hodinovým odstupom od probiotik).

Probiotika a prebiotika je vhodné užívať viackrát ročne, najmä po užívaní antibiotík alebo pri rôznych bakteriálnych a vírusových ochoreniach, keďže stav črevnej mikroflóry určuje ako kvalitne bude fungovať imunitný systém. Topinambur a jeho zložka inulín je vlastne potravou pre prospešné baktérie črevnej mikroflóry, a preto je vhodné užívať ho (jesť) aj celoročne. Produkt Topinambur neobsahuje žiadne prídavné látky, iba koreň rastliny. K tomu je veľmi chutný, má sladkú chuť, môžte ho používať aj na zahnanie chuti na sladké a pomôžete tým svojmu zdraviu.

 

Odporúčaný spôsob použitia:

1 filtračné čajové vrecko (1,5 g) vložte do šálky a zalejte (200 ml) vriacej vody, nechajte vylúhovať 15 minút, vrecko vyžmýkajte. Dospelé osoby 1/2 šálky 2 x denne. Doba užívania je 1 mesiac.

 

Zloženie:

Ľubovník bodkovaný - vňať (Herba Hyperici perforatum): 250 mg

Rumanček - kvet (Flores Chamomillae recutita): 200 mg

Kukurica-čnelky s bliznami (Zea mays): 250 mg

Mäta pieporná - listy (Folia Menthae piperita): 200 mg

Púpava lekárska - koreň (Radices Taraxaci offic.): 100 mg

Stavikrv vtáčí - vňať (Herba Polygoni aviculare): 200 mg

Slamiha piesočná - kvet (Flores Helichryi arenarium): 100 mg

Šípky - plody (Fructus Rosae majalis Herrm): 100 mg

Vratič obyčajný - kvet (Flores Tanaceti vulgare): 100 mg

 

1 Balenie obsahuje: 45 g - 30 nálevových vreciek po 1,5 g

 

Upozornenie:

Individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy.

Pred užívaním sa odporúča lekárska konzultácia.

Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti!

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale.

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

 

Výrobca: Laboratórium moderného zdravia, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirska oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20

Poštovné iba 1,90€ pri platbe vopred prevodom na účet, alebo 2,90€ pri platbe na dobierku, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.

 

Sibírske zdravie, Siberian Wellness

 

Hmotnosť 0.045 kg
1 Balenie obsahuje: 45 g - 30 nálevových vreciek po 1,5 g