Poštovné

Doručovanie objednávok v rámci Slovenskej Republiky

 

Cenník dodania tovaru a spôsob platby v rámci Slovenska

1. Slovenská pošta 1. trieda: 2,50€. Ide o doporučenú listovú zásielku s doručením väčšinou nasledujúci deň od odoslania. Aj v prípade zásielok s vysokou hmotnosťou je poštovné len 2,50€ (lebo zvyšok za Vás doplatíme :-) ). Ak si vyberiete platbu na dobierku, pošta si zaúčtuje ďalšie 1€, spolu s poštovným to bude 3,50€. V prípade menších zásielok sa často stáva (najmä v obciach a menších mestách, kde poštárky chodia autom), že je zásielka doručená domov a nemusíte pre ňu ísť na poštu. Samozrejme, nedá sa to zaručiť, preto je potrebné zvážiť, či vám nebude vadiť ísť na poštu.

2. Zásielkovňa (Packeta): 2,30€. Zásielka Vám bude odoslaná do predajne, ktorú si vyberiete. POZOR: doba uloženia zásielky je len 7 dní! Spôsob zaplatenia dobierky (karta alebo hotovosť) závisí od možností predajne a v takom prípade sa dopláca 1€, spolu s poštovným to bude 3,30€.

3. Kuriér: 3,90€ (Slovenská pošta - balík na adresu) doručenie do 2 dní od odoslania. Platba na dobierku 1€, spolu s poštovným 4,90€.

Platba vopred prevodom: 0€

Objednávky nad 100€ majú poštovné a dobierku ZDARMA.

Osobný odber nie je možný!

Doba odoslania:

Ak nie je tovar skladom, bude Vám zásielka odoslaná do 5 pracovných dní od prijatia objednávky. Doba doručenia od dátumu odoslania zásielky je 1-2 pracovné dni. Doručovanie počas víkendu neprebieha.

Tovar neposielame do Česka.