GCA FOOD - Antibakteriálna ochrana povrchov

Kód: 1
Neohodnotené
60 €
Skladom

GCA FOOD je špeciálna ochrana povrchov s antibakteriálnym efektom. Vhodné na všetky plochy s častým dotykom ako mobilné telefóny, tablety, klávesnice, klučky, stoličky, stoly atď. Má všetky vlastnosti impregnácie, ale najväčšou výhodou je antibakteriálna ochrana so životnosťou minimálne 21 dní. Nie je určené na vnútorné použitie ani na aplikáciu na telo.

Detailné informácie

Podrobný popis

GCA FOOD impregnácia s antibakteriálnou ochranou

Zabezpečí hygienické prostredie

Stop bakteria

V posledných dňoch dostávam mnoho otázok, či nemáme produkt aj na dezinfikovanie  domácností. V súvislosti s tým sa objavil veľmi zaujímavý produkt o ktorom ešte veľa ľudí nevie, napriek jeho širokému použitiu. Aj keď nejde o výrobok od spoločnosti Sibírske zdravie a tiež nejde o produkt na vnútorné použitie alebo na telo, predsa som sa rozhodol zaradiť ho do ponuky, pretože zaznamenal pri testoch veľmi dobé výsledky a nič podobné na pomoc pre domácnosť na Slovenskom trhu v súčasnej zložitej situácii nie je. V záplave dezinfekčných produktov tento vyniká tým, že na to ide úplne iným a rozumnejším spôsobom. Možno preto, že to dezinfekcia nie je.

Použitie bežných čistiacich a dezinfekčných prostriedkov neurobí z vašej domácnosti hygienické prostredie nadlho, ale len na pár minút. Hneď potom, ako tieto prostriedky uschnú, prestávajú chrániť povrch a nové baktérie z vonkajšieho prostredia ich v krátkom čase dostávajú do pôvodného stavu a znovu z nich robia potenciálne miesto nákazy. Potom môžete čistiť znovu a znovu s rovnakým krátkodobým výsledkom.

Rozumnejšie je vytvoriť antibakteriálnu vrstvu s dlhodobým (niekoľkotýždňovým) účinkom na povrchu predmetov, ktoré najčastejšie chytáme ako sú kľučky, stoly, stoličky, či mobily, tablety a klávesnice počítačov a notebookov.

A práve takto funguje impregnačný produkt GCA FOOD, ktorý bol testovaný Českým zdravotným ústavom na niekoľko najčastejších baktérii a kvasiniek. Na základe testov bol vydaný atest, že tento produkt aj po 21 dňoch od aplikácie mal stále účinnosť 99,7% v prípade baktérii a u kvasiniek bola účinnosť 87,8%.

Použité testované mikroorganizmy boli:

Escherichia coli CCM 4517,
Salmonella typhimurium C-17-1605,
Staphylococcus aureus CCM 4516,
Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198),
kvasinky Candida albicans CCM 8215.

No povedzte, nevyzerá to v súčasnej situácii rozumnejšie, než dennodenne používať produkty, ktorých účinnosť nie je ani jeden deň? Zároveň tento produkt funguje ako impregnácia a jedno balenie vystačí na 12 m2.

Použitie:

Vhodné na povrchy: v domácnostiach, školách, verejnej doprave aj v prevádzkach potravín a food-courtoch. Vhodná na všetky plochy, ktoré môžu byť kontaminované dotykom (kľučky, madlá, stoly, stoličky, ale aj mobilné telefóny, klávesnice, sociálne zariadenia, nákupné košíky a veľa iného).

Balenie obsahuje:

3*200ml

2*200ml Impaguard GCA QUICKDEG - Odmasťovač povrchov

200ml Impaguard GCA FOOD - Antibakteriálna ochrana

Spôsob aplikácie:

Produkt sa jednoducho aplikuje.

GCA FOOD sa používa na plochách, ktoré nie sú v momente aplikácie horúce alebo mokré. Pred aplikáciou musia byť z priestoru, kde bude GCA FOOD nanášaný, odstránené všetky potraviny a potravinárske suroviny. Povrch treba dôkladne odmastiť produktom GCA QUICKDEG a to nanesením na povrch, nechať pôsobiť cca 8-10 minút a zmyť. V prípade nového povrchu sa aplikuje priamo GCA FOOD.

GCA FOOD sa nanáša pomocou špongie krížovým spôsobom, tzn. aplikovať cez seba rovnomerne po povrchu tak, aby bola istota, že nie je vynechané žiadne miesto. Odporúčame aplikovať dve vrstvy, druhú vrstvu až po úplnom zaschnutí prvej vrstvy. Po zaschnutí druhej vrstvy povrch utrite suchou a čistou handričkou.

Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou urobiť test na zlučiteľnosť povrchovej úpravy.

Spotreba

Počet vrstiev

Doba medzi vrstvami

Doba polymerizácie

Báza

Vzhľad

12-15 m2/200ml

2

5 min

Do 30 min

Ethyl-acetát

kvapalina

 

TENTO PRODUKT SA NESMIE POUŽIVAŤ VNÚTORNE ANI APLIKOVAŤ NA POKOŽKU!

Dodatočné parametre

Kategória: Iné produkty
Balenie obsahuje: 3*200 ml:
2*200 ml Impaguard GCA QUICKDEG - Odmasťovač povrchov :
200 ml Impaguard GCA FOOD - Antibakteriálna ochrana: