Paracleanse (Trigelm) - skúsenosti

Kúpila som produkt manželovi, pretože riešil kožné problémy, lekári nič nenašli a predsa sa mu ekzém rozširoval po celom tele. Dovtedy to občas mával určité obdobie a len na niektorej časti tela.

Potom užíval Paracleanse a tiež to kombinoval s návštevou kryokomory. Ekzém postupne asi z 80% zmizol, takže to dnes všade vychvaľuje.
Blanka


Užívala som Paracleanse a čaj Aminaj Em, veľmi dobre som sa čistila. Používala som rôzne produkty od iných výrobcov, ale produkt zo Sibírskeho Zdravia sa mi zatiaľ zdá najlepší.
Zdenka


Nemali sme vážne zdravotné problémy, tak sa nemalo čo zlepšiť. Trochu sme behali na záchod, ale nič extrémne, prečistili sme sa.
Kristína


Dobre som sa prečistila, manželovi zmizol ekzém, neter si tiež chválila, že to malo dobrý efekt.
Renáta


Ako prevenciu mi to odporučila moja doktorka, ktorá sa venuje aj alternatívnej medicíne. Nemám zdravotné problémy, ale cítila som, že to má efekt, lebo som sa počas užívania dobre vyprázdňovala. Mala som aj Paracleanse, veľká spokojnosť.
Katarína


Mala som často alergie, na moje prekvapenie obvodná doktorka mi odporučila nájsť si niečo na parazity. Chémiu som nechcela. Našla som si Paracleanse. Som spokojná, lebo som sa prečistila, zlepšila sa mi pleť a mám pocit, že sa mi zmenšilo brucho.
Nikola


Ako zdravotná sestra viem, že parazity môžu byť problém. Potrebovala som na to niečo pre dcéru, ale nechcela som chemické antihelmentiká, lebo tie môžu poškodzovať črevné klky. Kúpila som jej Paracleanse a zatiaľ sme spokojné, síce potom často chodila na záchod, ale nič hrozné a patrí to k tomu aspoň vidieť, že to funguje.
Monika


Užívame Paracleasne celá rodina už niekoľko rokov vždy na jar a na jeseň. Cítime sa potom lepšie. Svokra si tým vyriešila zdravotné problémy.
Katarína


3 roky som mala rôzne problémy. Lekári nič nenašli, tak som začala chodiť k jednej liečiteľke. Ona mi odporučila okrem iných produktov aj produkty zo Sibírskeho Zdravia a postupne sa problémy vyriešili, len som pochopila, že pri užívaní prírodných produktov nemožno čakať okamžitý výsledok, chvíľu to trvá.
(pozn. Klientka užívala Paracleanse, Lymphosan Pure Life, Lymphosan C Balance)
Janka


Ja som nič nespozorovala, ale kamarátka napriek tomu, že je zdravá našla v záchode živé červy. Tiež sa zlepšilo trávenie.
Gabriela
(pozn. Klientka je lekárka a užívala Paracleanse a Lymphosan E)

 

Spomínané produkty nájdete tu: Produkty pre očistu (detoxikáciu)