MycoMedica Chaga 90 kapsúl

 
 

Chaga (ryšavec šikmý) je drevokazná huba, ktorá rastie hlavne na brezách. V ruskom ľudovom liečiteľstve je huba Chaga (Čaga) tradične využívaná ako liek mimo iné na rakovinu.

Dostupnosť Skladom
24,90 €    
Kód tovaru 086
Značka MycoMedica
Kategória Huby
 

MycoMedica Chaga 90 kapsúl

Chaga (ryšavec šikmý, Inonotus obliquus, Kabanoanatake) je drevokazná huba, ktorá rastie hlavne na brezách. V ruskom ľudovom liečiteľstve je huba Chaga (Čaga) tradične využívaná ako liek mimo iné na rakovinu. Bola oficiálne zapísaná v roku 1858 do oficiálneho ruského liekopisu ako protirakovinový prostriedok. Obsahuje mnoho živín a prírodných liečivých látok.

Vďaka biofermentácii a následnému spracovaniu metódou dvojitej extrakcie (najprv sa extrahuje vodou a následne alkoholom) ponúkame vysoko kvalitný výťažok z chagy v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky.

Spôsob užívania:

- zvýšená dávka: 3–10 kapsule denne (je vhodné poradiť sa s lekárom alebo praktikom čínskej medicíny)

- bežná dávka: 1–2 kapsule denne

- odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať

Kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom.

- pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok. Napríklad vo forme vitamínu C so šípkami alebo výťažok z brazílskej čerešne Acerola.

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu

Hmotnosť obsahu netto: 55,8g

Zloženie v 1 kapsule:

Chaga, Inonotus obliquus, 100% čistý extrakt - 500mg,

Min. 30 % polysacharidov (reálne býva 33-34 %)

Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov.

Upozornennie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.

Výrobca: TCM POINT s.r.o. ČR

 MycoMedica

1 Balenie obsahuje 90 kapsúl