MycoMedica Hliva ustricova 90 kapsúl

 
 

Najčastejšie využívaná huba. Zameranie: podpora odolnosti proti vírusovým, bakteriálnym a plesňovým chorobám, cholesterol, krvný cukor.

Dostupnosť Nedostupné
24,90 €
Kód tovaru 111
Značka MycoMedica
Kategória Huby
 

MycoMedica Hliva ustricová 90 kapsúl

Vzhľadom na obmedzenia ponúkame všeobecné informácie o hlive, ktoré uvádza napr. Wikipédia.

Hliva patrí v Európe medzi najčastejšie používané liečivé huby, pretože sa osvedčila ako podporný prostriedok pri liečbe niektorých civilizačných chorôb. Jej extrakty využívajú ľudia trpiaci na ateroslerózu, pri vysokom obsahu cholesterolu v krvi a to vďaka obsahu polysacharidickému β-(1,3/1,6)-D-glukanu. Preukázalo sa, že pomáha aj ľuďom s vyšším obsahom cukru v krvi (cukrovke), pri obezite, stuhnutosti svalov, šliach a kĺbov a pri zápalových ochoreniach.

Najvýraznejší efekt pre ktorý je používaná je vplyv na posilnenie imunitného systému, keď zvyšuje odolnosť proti infekciám, vírusovým, bakteriálnym a plesňovým chorobám, proti hemoroidom, ekzémom atď.

Vďaka biofermentácii a následnému spracovaniu metódou horúcovodnej extrakcie ponúka tento produkt vysoko kvalitný výťažok z hlivy v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky: min. 30 % polysacharidov (reálne býva 33-34 %)

Odporúčaný spôsob užívania (dávkovanie): 1-3 kapsuly denne (deti od 3 do 15 rokov 1 kapsula denne).

 - Odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať

 - Kapsuly užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom.

 - Pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok. Napríklad vo forme vitamínu C so šípkami alebo výťažok z brazílskej čerešne Acerola.

 - Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: jedna kapsula obsahuje Pleurotus ostreatus, extrakt z plodnice 30% polysacharidov - 500 mg. 3 kapsuly (denná dávka) 1500 mg.  

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu.

Hmotnosť obsahu netto: 55,8g

Testovanie v Agrolabe

Všetka hubová surovina, ktorá sa používa na výrobu hubových produktov je pred spracovaním testovaná v nemeckom nezávislom laboratóriu Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov. Nejde len o klasické testy, ale o ich rozšírenú verziu o testovanie na polycyklické aromatické uhľovodíky (PAHs), pretože tieto majú karcinogénne účinky, môžu ovplyvniť vývoj plodu a majú spojitosť aj s kardiovaskulárnymi chorobami.

Finálna výroba hubových produktov prebieha za najprísnejších hygienických podmienok v Českej republike. Na výrobu sú používané štandardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.

Výrobca: TCM POINT s.r.o. ČR

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Tento produkt je výživový doplnok. Nejde o liek a nie je možné ho za predpísané lieky zamieňať.

1 Balenie obsahuje 90 kapsúl