MycoMedica Reishi 50 % 90 kapsúl

Neohodnotené
 
 

Podpora imunitného systému, detoxikácia pečene, znižovanie cholesterolu a krvného tlaku.

Dostupnosť Do 5 dní
36 €    
Kód tovaru 225V
Kategória Huby
 

MycoMedica Reishi 50 % 90 kapsúl

 

Reishi s koncentráciou 50% polysacharidov a 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov pôsobí výrazne na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti. Je teda vhodnejší pri akútnejších stavoch.
Reishi s koncentráciou 30% polysacharidov sú vhodnejšie pri chronických stavoch lebo obsahujú široké spektrum účinných látok.

Spôsob užívania:

  • zvýšená dávka: 3–10 kapsúl denne (je vhodné poradiť sa s lekárom alebo praktikom čínskej medicíny)
  • bežná dávka: 1–2 kapsule denne

- odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať

- kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom

- pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok. Napríklad vo forme vitamínu C so šípkami alebo výťažok z brazílskej čerešne Acerola.

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg, kapsula vegan.

ZLOŽENIE: 1 kapsula Reishi 50%

  • Reishi, Ganoderma lucidum, 100% čistý extrakt - 500mg
    Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov
  • min. 50 % polysacharidov (reálne býva 53-54 %)
  • min. 20 % β-1,3/1,6 D-glukánov
 

UPOZORNENIE

Produkt nie je určený pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné za predpísané lieky zamieňať.

Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku je potrebné sa pred začatím užívania Reishi poradiť s vašim lekárom pretože Reishi prirodzene znižuje krvný tlak.

Ak užívate antikoagulačné lieky na prevenciu pred „zrážaním krvi“ pri kardiovaskulárnych ochoreniach je potrebné sa pred začatím užívania Reishi poradiť s vašim lekárom pretože Reishi obsahuje adenozin, ktorý tiež znižuje zrážanie krvi.

Ak užívate lieky z dôvodu autoimunitných ochorení je potrebné sa pred začatím užívania Reishi poradiť s vašim lekárom pretože Reishi má vplyv na imunitu.

Výrobca: TCM Point s.r.o. ČR