Prírodný Vitamín E 30 ml (500 dávok)

 
Akcia Zväčšiť
 

Doba spotreby: 24.6.2023 Životne dôležitý vitamín. Spomaľuje proces starnutia buniek, prispieva k správnej tvorbe červených krviniek. Má tiež pozitívny vplyv na zdravie srdca a ciev, imunitný systém a zdravú pokožku. V tomto produkte sa nachádza v prírodnej forme čo zvyšuje aj jeho vstrebateľnosť a tým aj účinnosť.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 24,30 €
Ušetríte 20,30 € (–84 %)
4 €    
Kód tovaru S50981
Značka Siberian Wellness
Kategória Všetky vitamíny a minerály
 

Prírodný vitamín E (30 ml)

Doba spotreby: 24.6.2023

Vitamín E je životne dôležitý vitamín. Má silné antioxidačné účinky, čím aj spomaľuje proces starnutia buniek. Zároveň prispieva k správnej tvorbe červených krviniek. Má tiež pozitívny vplyv na zdravie srdca a ciev, imunitný systém a zdravú pokožku. V tomto produkte sa nachádza v prírodnej forme čo zvyšuje aj jeho vstrebateľnosť a tým aj účinnosť. Vhodný aj na natieranie na pokožku napr. po spálení slnkom, ale pozor aby ste si nezašpinili oblečenie, vzhľadom na jeho červenú farbu.

Spôsob užívania: 1 kvapka 2 krát denne s jedlom. Uvedenú dennú dávku nie je vhodné prekračovať.

Zloženie v 2 kvapkách (0,06 ml): Prírodný vitamín E 15 mg α-TE, MTC olej (triglyceridy so stredným reťazcom), rakytníkový olej 5,6 mg. 

Objem: 30 ml (1000 kvapiek). Pri užívaní 2 kvapiek vystačí na 500 dávok.

Upozornenie:

Možná individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Nie je určené pre deti. Doplnok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje lepok ani laktózu.

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 25 °C.

Obsah balenia: 30 ml (1000 kvapiek)