Medveď natural Pigmento 60 kapsúl

 
 

Inovatívny výrobok v oblasti starostlivosti o vlasy, ktorý obsahuje hydrolyzovaný keratín, prirodzene bohatý na melanín.

Dostupnosť Do 3 dní
26,90 €    
Kód tovaru 1694
Značka Medveď natural
Kategória Vlasy
 

Medveď natural Pigmento 60 kapsúl

Pigmento je inovatívny výrobok v oblasti starostlivosti o vlasy, ktorý obsahuje hydrolyzovaný keratín, prirodzene bohatý na melanín. Melanín je pigment, ktorý dáva vlasom ich farbu. Hlavnou príčinou šedivenia vlasov je postupná strata pigmentu - melanínu.

Pigmento opätovne a účinne obnovuje a dodáva pigment šedivým vlasom, čím im vráti ich prirodzenú farbu.

Je dôležité poznamenať, že Pigmento nie je prostriedok na farbenie vlasov, ale doplnok výživy, určený na obnovu vlasového pigmentu.

Pigmento obsahuje prírodné zložky, ktoré sú zodpovedné za obnovu farby vlasov, ale aj vlasov celkovo. Pôsobí ako aktivátor prirodzenej pigmentácie vlasov, čím poskytuje efektívnu starostlivosť o vlasy a podporuje ich prirodzenú krásu.

Pigmento

¹Melanocyty sú bunky nachádzajúce sa v pokožke, ktoré produkujú pigment nazývaný melanín. Melanín je zodpovedný za farbu pokožky, vlasov a očí.

²Keratinocyty sú dominantný typ buniek v pokožke, ktorá je najvrchnejšou vrstvou pokožky. Tieto bunky produkujú keratín, pevný a nevodný proteín, ktorý tvorí štruktúru pokožky, vlasov a nechtov.

 

Odporúčaná denná dávka dospelého: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Hydrolyzovaný keratín, vláknina z Akácie senegálskej (Acacia senegal), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkovacia látka: stearan horečnatý.

Množstvo účinných látok 2 kapsuly *RVH
Hydrolyzovaný keratín 650 mg -
Akáciová vláknina 370 mg -

*RVH – Referenčná výživová hodnota

Bez lepku, bez farbív, bez GMO

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
1 Balenie obsahuje 60 kapsúl