Chronolong - výnimočný produkt pre ženy

Chronolong novýV čom je produkt CHRONOLONG výnimočný? Ide o komplex prírodných fytoestrogénov vrátane genisteinu, čo je jeden z hlavných zdrojov mladistvosti žien označovaný aj ako látka proti starnutiu, keďže udržuje mladosť pokožky a bráni výskytu vrások tým, že stimuluje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej v pokožke.

Neustále sa rozbiehajú nové a nové štúdie genisteinu, pretože sa ukazuje jeho pozitívny účinok na rôzne funkcie ľudského organizmu. Nedávne laboratórne štúdie ukázali, že genistein sa viaže na receptory beta-estrogénu, pričom sa podobá na tamoxifén – liek používaný pri prevencii a liečbe žien postihnutých rakovinou prsníka. Ide o to, že genistein pravdepodobne významne ovplyvňuje bunečný rast, lebo spomaľuje účinok enzýmov, ktoré sa zúčastňujú bunkového delenia a zároveň zabraňuje prívodu krvi do rakovinových buniek.

Podľa nášho názoru bude v budúcnosti genistein, vďaka pozitívnym účinkom v mnohých štúdiách, pravdepodobne často používaný ako súčasť mnohých farmaceutických liekov na rôzne poruchy najmä ženského organizmu, ale aj ako prevencia či látka proti starnutiu. 

Zloženie produktu Chronolong je obohatené klíčkami sójových bôbov, ktoré obsahujú desiatky druhov prírodných fytoestrogénov, zvyšujúcich účinnosť genisteinu.

Tiež obsahuje slušnú dávku kyseliny listovej, ktorá spolupôsobí pri normálnom metabolizme homocysteinu počas obdobia menopauzy a kyselinu hyalurónovú a vitamín D3.

Keď to zhrnieme, produkt CHRONOLONG je komplex prírodných fytoestrogénov pre osvedčenú ochranu pri príznakoch starnutia ženského organizmu:

  • Pomáhá stabilizovať rovnováhu hormónov v ženskom tele pre udržanie zdravia a dobrej nálady
  • Spúšťa proces regenerácie kožných buniek vďaka produkcii kolagénu a elastínu
  • Poskytuje spoľahlivý antioxidačný štít, ktorý pomáha predchádzať predčasnému starnutiu
  • Pomáha udržiavať vápnik v kostnom tkanive
  • Normalizuje metabolizmus a podporuje chudnutie.

 

Ak vás zaujal produkt Chronolong, môžte si ho pohodlne zakúpiť v našom e-shope TU alebo kliknite na obrázok.

Chronolong nový