Lymphosany - skúsenosti

Erika
Vaša kozmetika plus s tou očistou mi zmenili život. Čo sa tyká parazitov, mam to preštudované z každej strany. Moja svokra je detská lekárka ktorá uznáva veľmi prírodné liečby a rôzne očisty a bylinky. S parazitmi mame svoje skúsenosti až na toľko, že som si kúpila pristroj zaper, ktorý až tak však nestíhame používať lebo je to nadlho. Ja som človek ktorý sa veľmi zdravo stravuje a aj tak som mala problém s pletou. Ozaj som vyskúšala z kozmetiky všetko možné čo je na trhu. Keďže nič nepomáhalo, vedela som, že to bude súvisieť s niečím iným, číže že za to môžu parazity. Teraz som začala tretiu kúru trigelmu a musím povedať, že už po prvej sa mi pleť vyčistila. Sadla mi aj kozmetika, vonia mi celkovo cítim, že je to konečne to, čo moja citlivá pleť potrebovala. Samozrejme, s tou vnútornou očistou to zabralo úžasné.

 

Zuzana
Po doužívaní Lymphosanu E som spozorovala, že sa cítim vitálnejšia, behám ako Duracel, žiadne extrémne detoxikačné prejavy som nezaznamenala. Som spokojná.

Pavol
Mali sme v rodine menšie zdravotné problémy, lymphosan E nám s tým pomohol. Preto sme si ho kúpili už 5 krát.

Mária
Cítila som po užívaní viac energie, takže to malo význam.
(pozn. klientka užívala okrem Lymphosanu E aj Lymphosan J Comfort, Malachitový elixír a Synchrovitals VI)

Katarína
Ako prevenciu mi to odporučila moja doktorka, ktorá sa venuje aj alternatívnej medicíne. Nemám zdravotné problémy, ale cítila som, že to má efekt, lebo som sa počas užívania dobre vyprázdňovala. Mala som aj Parecleanse, veľká spokojnosť.

Gabriela
Ja som nič nespozorovala, ale kamarátka napriek tomu, že je zdravá našla v záchode živé červy.
(ponz. Klientka je lekárka a užívala Paracleanse a Lymphosan E)

Soňa
Robím s deťmi takže som stále v styku s baktériami, preto si pravidelne kupujem Lymphosan E. Cítim sa dobre a zdravo takže to asi pomáha.

Katarína
Kupujem Lymphosany pre sesternicu, lebo má problémy s črevami a vyprázdňovaním a toto jej pomáha.
(pozn. Klientka užíva Lymphosan E a Lymphosan C Balance)

Všetky spomínané Lymphosany nájdete tu: Lymphosany