Čo používať na boľavé kĺby, kríže, vyvrtnutý členok a podobné problémy?

Uyan nomo použitie obrazky 2Často sa nás pýtate, čo používať na boľavé kĺby, kríže, vytknuté členky a podobne. Zo skúseností možno povedať, že to po čom všetci siahajú je najmä krém Flex Rub Basic (Uyan Nomo). Obsahuje mnoho účinných zložiek, ktoré sa používali aj v minulosti na tieto typy problémov, a preto je veľmi účinný. Jedným dychom treba dodať, že treba na boľavé miesto natierať väčšiu vrstvu a to niekoľkokrát denne. Ak produkt nefunguje, tak je to často preto, lebo ste natreli malú vrstvu pre obavy z mastnej pokožky, no na rozdiel od octanovej masti a podobným prípravkom sa Flex Rub Basic (Uyan Nomo) veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky, preto nie je ani potrebné používať obväz.

Druhý produkt s podobným zložením, ale tekutejším obsahom je balzam Uzur (koreň), ktorý je možné používať spolu s krémom Uyan Nomo, či už pred natretím krému alebo aj po.                     

Avšak, treba dodať, že bolesťou sa organizmus snaží upozorniť, kde sa nachádza problém. Ak ide o bolesť, ktorá sa neustále vracia je rozumné vyživovať organizmus zvnútra a tým odstrániť samotnú príčinu bolesti. Ak napr. ide o bolesti kĺbov je vhodné dopomôcť telu pri obnove vydretých chrupaviek produktom Synchrovitals VI a kolagénom v produkte Lymphosan J Comfort. V prípade ak sú kĺby aj chronicky zapálené (Reumatoidná artritída atď.), používa sa produkt Curcumín na potlačenie zápalu.

Jednoducho povedané, je lepšie počúvať, čo sa nám telo snaží povedať cez reč bolestných prejavov, než problém ututlať zvonku krátkodobo.

Samozrejme, základným predpokladom dobrého zdravia je kvalitná strava, ktorá je stavebným materiálom pre každú bunku ľudského organizmu. Rovnako ako dom nepostavíte z nekvalitných materiálov, ani ľudské telo neopravíte s nekvalitnými potravinami, ktoré nás priviedli k problému, ktorý teraz musíme riešiť.

Produkty spomenuté v článku nájdete TU: Kategória BOLESTI KĹBOV A SVALOV