Čo užívať na jeseň a v zime?

S prichádzajúcim ochladením začínajú pribúdať reklamy na rôzne produkty, ktoré by mohli pomôcť udržať dobré zdravie. Ale ktoré sú naozaj nevyhnutné?

Ak by sme mali vybrať produkty z našej ponuky, určite by sme zaradili očistné produkty Lymphosan Pure Life.

Po ňom by mal nasledovať najúspešnejší produkt Paracleanse (Trigelm). Ten sa užíva 2 krát ročne, väčšinou na jar a na jeseň, ak ide o preventívne užívanie a to po dobu 2 týždňov. 

Lymphosan Pure Life NovyParacleanse (Trigelm)

Potom, keď tráviaci trakt prešiel očistou, prichádza na rad produkt na každodenné užívanie počas zimy a to chronický známy vitamín D3. Výhoda Déčka z našej ponuky je, že si za nízku cenu 11,49€ kúpite 600 dávok, čo bez problémov vydrží na celú zimu a to nie len pre jednu osobu. Poznáte iné Déčko za takúto cenu vo farmaceutickej kvalite? Ak áno, dajte nám vedieť, radi objavíme niečo nové a zaradíme ho do ponuky. Ako ešte lepšia alternatíva však vyzerá produkt, ktorý má v sebe tiež 600 dávok, ale neobsahuje len vitamínu D3, ale aj vitamín K2, A, E. Táto kombinácia pomáha nie len imunite, ale aj kostiam, lebo umožňuje dostať vápnik zo stravy tam kam patrí. Nesmieme zabudnúť na tiež chronicky známy zinok či horčík (magnézium)Vitamín C. Tieto doplnky, kvalitná strava a pohyb vám určite pomôže prejsť zimou bez následkov.

Vitamín D3 Forte  Zinok novy  Vitamín C zo šípok so zinkom 150 gHorčík Magnezium novy

Viac o každom produkte zistíte po kliknutí na obrázky jednotlivých produktov.