Flex Rub Basic (Uyan Nomo) - krém na bolesti kĺbov, krížov, svalov

 
 

Vysoká účinnosť prírodných zložiek a dobré skúsenosti mnohých ľudí, predurčujú tento produkt na bolesti svalov a kĺbov.

 

 

Dostupnosť Nedostupné
7,60 €
Kód tovaru 414328
Značka Siberian Wellness
Kategória Bolesti kĺbov a svalov
 

  

Flex Rub Basic (starý názov Uyan Nomo) - krém na bolesti kĺbov, krížov, svalov

Upozornenie: Produkt je dlhodobo nedostupný u dodávateľa.

Vysoká účinnosť prírodných zložiek a dobré skúsenosti mnohých ľudí, predurčujú tento produkt na akútne bolesti svalov a kĺbov napr. z dôvodu preťaženia, natiahnutia, rôznych úrazov, ale aj pri chronických bolestiach napr. pri reumatickej artritíde atď.  

Uvoľňuje stuhnuté, ale aj preťažené svalstvo a pomáha pri kĺbových ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu ako napr. seknuté kríže, svalovica a iné. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Tajomstvo úspechu tohto produktu na boľavé kĺby, svaly, kríže

Obsahuje hodnotnú zmes éterických silíc, výťažkov bylín a prírodných regeneračných látok. Organická síra spolu s chondroitinom urýchľujú procesy látkovej výmeny v pokožke, rastlinné výťažky a oleje upokojujú a poskytujú pocit pohodlia.

Spôsob použitia:

Naneste väčšie množstvo krému na problémové oblasti a jemne vmasírujte. Používajte niekoľkokrát denne. Krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky, preto nemusíte mať obavy z mastnej pokožky ak nanesiete väčšiu vrstvu krému. Najlepšie výsledky získate po 2 týždňoch používania a natierania viackrát denne. 

Len k vonkajšiemu použitiu. Nevhodné pre deti. V prípade, že sa u vás už skôr prejavila alergia na kozmetiku, obráťte sa pred použitím na svojho lekára.

Náš tip pre Vás:

Zákazníci pri objednávke tohto produktu majú dobré skúsenosti, keď ho kombinujú s balzamom Koreň (účinný masážny balzam) ktorý sa tiež rýchlo vstrebáva a produktom Synchrovitals VI

Avšak, treba dodať, že bolesťou sa Vás organizmus snaží upozorniť, kde sa nachádza problém. Ak ide o bolesť, ktorá sa neustále vracia je rozumné vyživovať organizmus zvnútra a tým odstrániť samotnú príčinu bolesti. Ak napr. ide o bolesti kĺbov je potrebné obnoviť vydraté chrupavky produktom Synchrovitals VI a kolagénom v produkte Lymphosan J Comfort.

Jednoducho povedané, je lepšie počúvať, čo sa nám telo snaží povedať cez reč bolestných prejavov, než problém ututlať zvonku krátkodobo. Samozrejme, základným predpokladom dobrého zdravia je kvalitná strava, ktorá je akoby stavebným materiálom pre každú bunku ľudského organizmu. Rovnako ako dom nepostavíme z nekvalitných materiálov, ani ľudské telo neopravíme s nekvalitnými potravinami, ktoré nás priviedli k problému, ktorý teraz musíme riešiť.   

 

Hlavné zložky:

jedľová smola, chondroitin, organická síra, výťažky kostihoja lekárskeho, natržnice močiarnej, papain, komplex éterických silíc (eukalyptus, jedľa, rozmarín, klinček).Ingredients (INCI): aqua (water), ethoxydiglycol, caprylic/capric triglyceride, abies sibirica (siberian fir) turpentine, carbomer, glyceryl caprylate, menthol, camphor, papain, sodium chondroitin sulfate, eucalyptus globulus (eucalyptus) leaf oil, dimethyl sulfone, abies sibirica (siberian fir) oil, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil, boswellia serrata oil, symphytum officinale (comfrey) root extract, comarum palustre (purple marshlocks) root extract, caprylhydroxamic acid, glycerin, sodium hydroxide, eugenia caryophyllus (clove) leaf oil, eugenol, limonene, linalool.

Objem: 100 ml

Výrobca: Laboratórium moderného zdravia, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirska oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20

 

Objem: 100 ml