Uyan Nomo - krém na bolesti kĺbov, krížov, svalov

18 hodnotení
 
 

Vysoká účinnosť prírodných zložiek a dobré skúsenosti mnohých ľudí, predurčujú tento produkt na bolesti svalov a kĺbov. 

Dostupnosť Skladom
5,93 €    
Kód tovaru 402579
Kategória Bolesti kĺbov a svalov
 

Poštovné iba 1,90€ pri platbe vopred prevodom na účet, alebo 2,90€ pri platbe na dobierku, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.

 

 

Uyan Nomo - krém na bolesti kĺbov, krížov, svalov

Vysoká účinnosť prírodných zložiek a dobré skúsenosti mnohých ľudí, predurčujú tento produkt na bolesti svalov a kĺbov. 

Uvoľňuje stuhnuté, ale aj preťažené svalstvo a pomáha pri kĺbových ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu ako napr. seknuté kríže, svalovica a iné. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Tajomstvo úspechu produktu Uyan Nomo na boľavé kĺby, svaly, kríže

Obsahuje hodnotnú zmes éterických silíc, výťažkov bylín a prírodných regeneračných látok. Organická síra spolu s chondroitinom urýchľujú procesy látkovej výmeny v pokožke, rastlinné výťažky a oleje upokojujú a poskytujú pocit pohodlia.

Spôsob použitia:

Naneste krém na problémové oblasti a jemne vmasírujte. Používajte niekoľkokrát denne. Najlepšie výsledky získate po 2 týždňoch používania.

Len k vonkajšiemu použitiu. Nevhodné pre deti. V prípade, že sa u vás už skôr prejavila alergia na kozmetiku, obráťte sa pred použitím na svojho lekára.

Náš tip pre Vás:

Zákazníci pri objednávke tohto produktu majú dobré skúsenosti, keď ho kombinujú s balzamom Koreň (účinný masážny balzam)  a produktom Synchrovitals VI

Avšak, treba dodať, že bolesťou sa Vám organizmus snaží povedať, kde sa nachádza problém. Ak ide o bolesť, ktorá sa neustále vracia je rozumnejšie vyživovať organizmus zvnútra a tým odstrániť samotnú príčinu bolesti, ktorou je dlhodobo zanedbávaný problém. Ak napr. ide o bolesti kĺbov je potrebné obnoviť vydraté chrupavky produktom Synchrovitals VI a kolagénom v produkte Lymphosan J Comfort a čajom Ujan Nomo.

Jednoducho, je lepšie počúvať čo sa nám telo snaží povedať cez reč bolestných príznakov, než problém ututlať zvonku krátkodobo. Samozrejme, základným predpokladom dobrého zdravia je kvalitná strava, ktorá je akoby stavebným materiálom pre každú bunku ľudského organizmu. Rovnako ako dom nepostavíme z nekvalitných materiálov, ani ľudské telo neopravíme s nekvalitnými potravinami, ktoré nás priviedli k problému, ktorý teraz musíme riešiť.   

 

Hlavné zložky:

jedľová smola, chondroitin, organická síra, výťažky kostihoja lekárskeho, natržnice močiarnej, papain, komplex éterických silíc (eukalyptus, jedľa, rozmarín, klinček).Ingredients (INCI): aqua (water), ethoxydiglycol, caprylic/capric triglyceride, abies sibirica (siberian fir) turpentine, carbomer, glyceryl caprylate, menthol, camphor, papain, sodium chondroitin sulfate, eucalyptus globulus (eucalyptus) leaf oil, dimethyl sulfone, abies sibirica (siberian fir) oil, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil, boswellia serrata oil, symphytum officinale (comfrey) root extract, comarum palustre (purple marshlocks) root extract, caprylhydroxamic acid, glycerin, sodium hydroxide, eugenia caryophyllus (clove) leaf oil.

Objem: 100 ml

Výrobca: Laboratórium moderného zdravia, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirska oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20