Koreň (Uzur) - účinný masážny balzam

 
 

Ideálny pri bolestiach svalov, kĺbov, pri prechladnutí. Upokojujúcim účinkom znižuje pocit únavy po námahe a prechladnutí, ale znižuje aj svrbenie hmyzom poštípaných miest.

Dostupnosť Skladom
10,70 €    
Kód tovaru 409066
Značka Siberian Wellness
Kategória Bolesti kĺbov a svalov
 

KOREŇ - ÚČINNÝ MASÁŽNY BALZAM

Prečítajte si krátky článok o tomto produkte tu: Koreň - bylinný produkt na problémy rôzneho druhu.

Upozornenie: Produkt má nový hnedo-čierny obal, v zelenom balení sa už nevyrába.

Balzam pomáha zmierňovať pocity nepohodlia rôzneho charakteru, znižuje pocit únavy po fyzickej záťaži, po námahe a pri prechladnutí, ale znižuje aj svrbenie hmyzom poštípaných miest. Obohatený komplex výťažkov z liečiviek, spoločne s jedľovým olejom vykazuje významné hrejivé a upokojujúce účinky. Obsahuje veľké množstvo vzácnych bylín z oblasti Bajkalu, ktoré dodávajú balzamu nezvyčajnú silu. Má široké spektrom účinkov: aromaterapeutický, ochľadzujúci, tónizačný. Balzam, ktorý premieňa akúkoľvek miestnosť na nedotknutý kúsok sibírskej prírody, sa vyznačuje vôňou sibírskej tajgy!

Spôsob použitia:

Len na vonkajšie použite. Aktívnymi masážnymi pohybmi vtierať na pokožku alebo aplikujte v obkladoch niekoľkokrát denne. V prípade prieduškových ochorení natierajte na priedušky. Pred použitím vždy pretrepať. Balzam sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky, behom pár minút.  

Náš tip pre Vás:

Zákazníci pri objednávke tohto produktu majú dobré skúsenosti, keď ho kombinujú s krémom Flex Rub Basic (Uyan Nomo) na bolestivé kĺby

Avšak, treba dodať, že bolesťou sa Vás organizmus snaží upozorniť, kde sa nachádza problém. Ak ide o bolesť, ktorá sa neustále vracia je rozumné vyživovať organizmus zvnútra a tým odstrániť samotnú príčinu bolesti. Ak napr. ide o bolesti kĺbov je potrebné obnoviť vydraté chrupavky produktom Synchrovitals VI a kolagénom v produkte Lymphosan J Comfort.

Jednoducho povedané, je lepšie počúvať, čo sa nám telo snaží povedať cez reč bolestných prejavov, než problém ututlať zvonku krátkodobo. Samozrejme, základným predpokladom dobrého zdravia je kvalitná strava, ktorá je akoby stavebným materiálom pre každú bunku ľudského organizmu. Rovnako ako dom nepostavíme z nekvalitných materiálov, ani ľudské telo neopravíme s nekvalitnými potravinami, ktoré nás priviedli k problému, ktorý teraz musíme riešiť.

Bolesti krížov môžu byť aj z dôvodu zlej priechodnosti hrubého čreva, na čo je vhodnejší produkt Paracleanse 

Zloženie:

2 esenciálne oleje a 13 bylinných výťažkov.

Ingredients(INCI): aqua (water), abies sibirica (siberian fir) oil, camphor, glycerine, ammonium acryloyldimethyltaurate/VP сopolymer, turpentine oil, benzyl alcohol, xanthan gum, glyceryl laurate, hippóphae rhamnoídes (sea-buckthorn) fruit oil, eucalyptus globulus (eucalyptus) leaf oil, hypericum perforatum (saint john`s wort) extract, sucrose laurate, inonotus obliquus (birch polypore) extract, humulus lupulus (hop) extract, bergenia crassifolia (bergenia) extract, quercus robur (oak) bark extract, urtica dioica (nettle) leaf extract, dasiphora fruticosa (tormentil) extract, tussilago farfara (coltsfoot) leaf extract, paeonia lactiflora (peony) root extract, melilotus officinalis (clover) extract, angelica sinensis (angelica) root extract, salsola collina extract, thymus serpyllum (thyme) extract, D-limonene.

 

Objem: 250 ml

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Ak máte náchylnosť k alergickým reakciám na kozmetiku, tak sa pred použitím poradte s lekárom.

Výrobca: Baikal Natural Cosmetics LLC, ul. Bašilovskaja 15, Moskva, 127287, Rusko

 

 

Objem: 250 ml