Ako sa staráte o svoje oči?

Asi neobvyklá otázka. No koľko ľudí sa stará o svoje oči tak, ako napr. o svoju pleť, svaly, kondíciu? Pre udržanie dobrého vonkajšieho vzhľadu nakupujeme kozmetiku, vyhradíme si čas, aby sme mohli ísť behať, alebo sa zničiť vo fitnescentre, kupujeme výživové doplnky pre dobrú imunitu. Ale koľko z nás robí niečo pre udržanie dobrého zraku? Napriek tomu, že jeho zhoršenie alebo nebodaj stratu by sme vnímali ako veľké zhoršenie kvality života. Čokoľvek iné by bolo zrazu vedľajšie.

OkoÁno, naše očistné (detoxikačné) produkty sú skvelé, kozmetika a zubné pasty tiež, dôkazom sú vaše pozitívne ohlasy a odporúčania vašim priateľom, ale zdravý zrak je na nezaplatenie. V prípade jeho zhoršenia, vás ostatné produkty nebudú zaujímať a budete vyhľadávať iba tie, ktoré dokážu aspoň zastaviť zhoršenie zraku. Nie je rozumnejšie predchádzať tomuto riziku v čase, keď je ešte všetko v poriadku?

Pre tých, ktorí si na túto otázku odpovedia áno, máme dobrú správu. V našej ponuke teraz nájdete produkt, ktorý je spojením 3 produktov do jedného. Jeho zameranie je najmä na udržanie dobrého zraku, ale obsahuje také široké spektrum zložiek, že nemožno hovoriť o jeho orientácii len na zrak, ale na celé telo.

 

Čo hovoria výskumy?

Výskumy sa často zameriavajú na makulárnu degeneráciu. Je to preto, že pre čítanie, riadenie auta a iné činnosti, kde potrebujeme ostré videnie je najdôležitejšia centrálna časť sietnice oka makula, nazývaná aj žltá škvrna. Práve ochorenie makuly, ktorá sklerotizuje, vedie k strate ostrého videnia. Človek potom nevidí dobre za súmraku a v tme, má rozmazané videnie a nie je schopný zaostriť.

oko popisMožno si poviete, že sa to určite týka menej vyspelých krajín, kde je problém s kvalitnou stravou. Žiaľ, práve v civilizovaných krajinách je makulárna degenerácia najčastejším dôvodom zhoršenia zraku.

Aké zložky sú dôležité pre dobrý zrak?

Ide najmä o luteín, zeaxantín, antioxidanty, omega 3 mastné kyseliny a vitamíny E a C.

O luteíne a zeaxantíne ste možno nepočuli, ale práve naň boli zamerané štúdie ohľadne makulárnej degenerácie. Je to preto, že luteín sa prirodzene nachádza vo väčšej koncentrácii v sietnici v tzv. žltej škvrne.

Štúdie, ktoré skúmali vzťah medzi dostatočným príjmom luteinu resp. zeaxantínu (viac než 2,4mg/deň) zaznamenali zníženie rizika vzniku makulárnej degenerácie.

Samozrejme, nie je to len o týchto dvoch zložkách. Práve preto v našom novom produkte Vision Box nájdete okrem luteínu a zeaxantínu aj výťažky z lesných plodov čučoriedok a brusníc. Keďže ide o výťažky, ich účinok je silnejší. Nezabudli sme ani na ďalšie zložky potrebné pre dobrý zrak ako vitamín A, beta-karotén, zinok, omega-3 mastné kyseliny a veľa ďalších vitamínov, minerálov, bylinných výťažkov a to v dostatočných dávkach na každý deň, ktoré sú dôležité tak pre dobrý zrak, ako aj pre potreby celého organizmu.

Nemusíte kupovať mnoho produktov, postačí vám jeden.

Netreba zabúdať ani na dobrú stravu, akou sú vajíčka a zelenina najmä listová, ktoré sú tiež vhodným zdrojom luteínu a zeaxantínu.

Ešte jeden dôležitý fakt! V prípade tohto produktu nejde o jednu kapsulu v ktorej by bolo všetko pomiešané, čo je znakom skôr nekvalitných produktov z dôvodu šetrenia nákladov. Vo Vision Boxe nájdete 4 rôzne kapsuly v jednom balíčku na každý deň. V jednom produkte tak môžete získať to, čo by ste museli kupovať v rôznych iných.

Tento produkt bol vytvorený na základe skúseností nadobudnutých počas mnohých rokov a vypočutím podnetov od mnohých ľudí, ktorí sa dožadujú mnohozložkového produktu, bez straty kvality. Jednoducho vieme čo robíme, pretože sme Sibírske zdravie.

Sibírske zdravie
Skutočná príroda
Skutočná veda
Pre ľudí
 
Tento produkt si môžte zakúpiť tu (kliknite na obrázok): VISION Box Sibirske zdravie