Tajomstvo úspechu produktu Flex Rub Basic na boľavé kĺby, svaly, seknuté kríže

Uyan nomo použitie obrazky 2Akýkoľvek produkt je funkčný len do takej miery, do akej prináša sľúbený výsledok. Rovnako to platí o výživových doplnkoch a kozmetike, ktoré nájdete v našej ponuke. Určite ste sa stretli s produktom, ktorý napriek vysokej cene nesplnil vaše očakávania a niekedy naopak, lacný produkt ich splnil nad očakávania. Podobne je to aj s krémom Flex Rub Basic. Tento hojivý krém napriek nízkej cene určený na vonkajšie použitie, pomáha pri bolestiach kĺbov, svalov, krížov, ramien, zmierňuje svrbenie pri poštípaní rôznym hmyzom. Nápomocný je aj pri prechladnutí s čím sú spojené problémy s prieduškami a dýchacími cestami. Celé roky to dokazuje svojimi výsledkami čo potvrdzujú ľudia, ktorí ho vyskúšali.

Napríklad:

Martina

Krém mi pomáha na svalovku, zmierňuje bolesť a nie je drahý. Treba to natierať často, aby sa to uvoľnilo.

Tibor

Keď si v robote natiahnem sval, večer si to viackrát natriem a ráno to bolí menej.

Vlasta

Dostala som balzam (koreň) a krém ako darček lebo ma často pobolievajú kríže a kolená. Na kríže si dávam balzam a na kolená krém aj s balzamom a odkedy ich používam pravidelne je to o polovicu lepšie.

Roman

Používam krém na seknutý chrbát a pekne mi to uvoľní. Skúšal som to aj na udreté miesta a tiež to rýchlejšie prestalo bolieť. Kúpil som aj mame, ona väčšinou všetko ofrfle, ale toto jej vyhovuje.

Prečo pomáha?

Sibirska jedla

Pri pohľade na zloženie našich produktov zistíte, že nie je nič prekvapivé na tom, že si ich obľúbilo veľa ľudí. V zložení Flexu nájdeme jedľovú smolu, jedľový olej a gáfor, ktoré sa už v Ázii dávno používali okrem iného aj pre svoje dezinfekčné a regeneračné účinky. Bežné bolo použitie na bolesti kĺbov a svalov, čo sú problémy, ktoré aj naši zákazníci často opisujú ako tie, na ktoré im pomohol krém Flex Rub Basic. Dnes už vieme, že jeden z dôvodov prečo pomáhajú tieto zložky na spomenuté problémy je, že uvoľňujú stuhnuté a preťažené svalstvo.Tiež znižujú zápaly a tým bolesti kĺbov. Nezanedbateľné sú aj pri artritíde a reumatizme.

Dokonca aj pomoc pri problémoch s infikovanými ranami alebo popáleninami sa pripisuje týmto zložkám.

Kostihoj lekárskyĎalšou veľmi známou zložkou v prírodnej medicíne je výťažok z koreňa Kostihoja lekárskeho. Už stovky rokov pomáha bylinkárom pri zlomeninách, vyvrtnutiach, alebo zápaloch svalov a ťažko sa hojacich ranách. Samozrejme, pri zlomeninách sa lekárovi nevyhnete, ale aj po odstránení dlahy pretrvávajú mierne bolesti, kde je Kostihoj nápomocný.

Chondroitin a organická síra vo forme dimethyl sulfone sú stále s väčšou obľubou používané na zápalové bolesti a opuchy kĺbov. Najmä Chondroitin sulfát je stále viac využívaný v doplnkoch výživy na vnútorné použitie pre pozitívne skúsenosti mnohých ľudí pri obnove chrupaviek (aj v našom produkte Synchrovitals VI).

Toto sú základné zložky zaručujúce úspech tohto krému už veľa rokov. Vyskúšajte sami.

V prípade záujmu o tento hojivý krém (Flax Rub Basic) kliknite na obrázok.

Uyan Nomo nový (Flex Rub Basic)

Ak chcete vyskúšať aj balzam Uzur (koreň), ktorý sa dobre dopĺňa s krémom, tak tu ho máte.

Masážny balzam nový

Ak chcete riešiť bolestivé kĺby aj z vnútra nie len zvonku, tu je výživy doplnok na tento účel vo forme kapsúl. StopBol a Synchrovitals VI (6).

Synchrovitals 6 nový 2024Stopbol 60 kapsúl