Sviatočná dorážka, ale ako z toho von?

Oslava Vianoc a nového roka s mierou. To sa ľahko hovorí, ale už ťažšie realizuje. Chcelo by to pevnú vôľu a skutočný dôvod prečo odolať všetkým voňavým dobrotám, ktoré sme si počas roka viac či menej úspešne odopierali, nehovoriac o alkohole.

Je nepochybné, že sme cez sviatky podali skutočne veľký výkon hodný uznania, keď sme do seba dostali toto všetko v možných aj nemožných kombináciách a zostali sme ešte tu, celí a zdraví. Aspoň navonok zdraví.

Pečeň, žlčník a obličky majú na to určite iný názor, ale to všetko už vieme, veď nakoniec, snažia sa nám to článok dorážka detoxikáciavyčítať všetci naokolo v rôznych článkoch, rozhovoroch s doktormi, akoby oni boli svätí. Ponúkajú nám nereálne cesty ako to napraviť. Veď povedzme si to na rovinu. Ťažko možno očakávať od niekoho, kto si týždeň doprial čo mu hrdlo ráči, že bude zrazu vzorovo fungovať na zelenine, ovocí a nízkotučnom jogurte s ovsenými vločkami. Dajme im všetkým za pravdu nech sú spokojní a vyskúšajme ľahšiu (reálnejšiu) cestu. Väčšina ľudí to robí bežne. Udrie bolesť a už siahajú po liekoch. To, že chémia urobí viac škody než osohu vieme tiež, ale poviete si: Čo už, keď v tej chvíli sa zdá, že iná možnosť neexistuje. Ale čo ak existuje ľahšia cesta aj v prípade nápravy „povianočného stavu“?

Je ňou produkt, kde sa nenachádza žiadna chémia, „len“ výťažky z bylín, ktoré na 2 týždne spustia očistu čriev, pečene, žlčových, močových ciest a obličiek. Tento produkt sa volá Paracleanse.

Samozrejme, že nejde o zázrak a nedá sa sľúbiť, že vaše orgány sa vrátia do pubertálneho veku. Ale budete sa čistiť a zaručene si to všimnete. Rozdiel oproti iným produktom je synergický efekt na základe kombinácie výťažkov až 19 bylín, vďaka čomu má aj silný protiparazitný a antibakteriálny účinok. Avšak, väčšina produktov len zabíja parazity, ale ako ich dostať von z organizmu už nikto nerieši. Výsledkom je potom intoxikácia organizmu. Tu je očistný proces koncipovaný do 3 krokov. Najskôr očista žlčových, močových ciest a najmä čriev a až potom odstraňovanie parazitov a postupné obnovenie črevnej mikroflóry.

Možno si poviete: zase nejaká nová hlúposť a reklamné sľuby. Tiež nemáte radi novinky sľubujúce ničím neoverené účinky? Ja som na tom rovnako. Preto uprednostňujem tento starý zabehnutý produkt. Položme si spoločne otázku: mohol by sa akýkoľvek neúčinný produkt pochváliť niekoľkoročným rastúcim záujmom po celom svete? Je to ako s tými liekmi proti bolesti. Kto by si ich celé roky kupoval, keby boli neúčinné? S týmto ruským produktom je to rovnaké.

Možno sme Rusov nemali radi keď nás utláčali, ale jedno im treba uznať, neboli a nie sú hlupáci. Zhrnuli do jedného produktu to, čo vždy fungovalo a dnes to predávajú ako moderný a najmä účinný produkt na očistu organizmu, ktorú stačí absolvovať raz alebo dvakrát ročne. Kto neverí, nech vyskúša.

Bližšie informácie o produkte Paracleanse nájdete po kliknutí na obrázok:

Paracleanse (Trigelm)

Jaroslav Kollár
sibirske-zdravie.sk