Paracleanse (Trigelm)

161 hodnotení
 
 

Komplexný trojfázový program na rastlinnej báze určený pre očistu čreva, odstránenie parazitov, normalizáciu funkcií tráviaceho traktu a podporu črevnej mikroflóry. Obsahuje až 19 druhov bylín. Takouto kombináciou sa nemôže na Slovensku pochváliť žiaden produkt. Neponúkame Vám novinku, ale produkt overený rokmi používania. Skúsenosti.

Dostupnosť Skladom
28,41 €    
Kód tovaru 500116
Kategória Čistota
 

Poštovné iba 1,90€ pri platbe vopred prevodom na účet, alebo 2,90€ pri platbe na dobierku, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.

  

Paracleanse (Ruský názov: Trigelm)

Paracleanse, známy aj pod Ruským názvom Trigelm je komplexný trojfázový program na rastlinnej báze určený pre očistu čreva, odstránenie parazitov, normalizáciu funkcií tráviaceho traktu a podporu črevnej mikroflóry.

Obsahuje kombináciu až 19 bylín. Takouto kombináciu bylín so silným protiparazitným a antibakteriálnym účinkom sa nemôže na Slovensku pochváliť žiaden produkt. Rozdiel oproti iným produktom je, že väčšina produktov s protiparazitným účinkom len zabíja parazity, ale ako ich dostať von z organizmu už nikto nerieši. Výsledkom je potom intoxikácia organizmu. V prípade produktu Paracleanse je očistný proces koncipovaný do 3 krokov. Najskôr sa vykonáva očista žlčových, močových ciest, potom črevného systému a až potom dochádza k odstraňovaniu parazitov a podpore črevnej mikroflóry.

Paracleanse (Trigelm) nie je novinka, ale produkt overený rokmi používania ľuďmi na celom svete, na rozdiel od produktov, ktoré vznikajú v súčasnosti, no nikto netuší, aký majú v skutočnosti účinok a či vôbec nejaký. Paracleanse (Trigelm) patrí v tejto oblasti medzi najpredávanejšie už mnoho rokov a to vďaka spokojnosti zákazníkov a pretože nesľubuje zázraky.

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy!!!

Náš tip pre Vás:

Samozrejme, produkt Paracleanse je možné užívať samotný, ale z vlastných skúseností, ako aj zo skúseností našich zákazníkov vieme, že najlepšie výsledky očisty je možné dosiahnuť, ak sa tento produkt kombinuje s ostatnými produktmi a to nasledovne:


1. - 6. deň: (alebo do spotrebovania balenia) Lymphosan PURE LIFE 1 lyžička ráno a večer pred jedlom rozmixovať v čistej vode, čaji alebo džúse, jednoducho v niečom v čom Vám to bude chutiť + čaj Aminaj Em 1 sáčok denne

7. – 21. deň: (alebo do spotrebovania balenia) Paracleanse (užívanie podľa návodu na spodnej časti obalu, dávkovanie musí byť rozdelené na ranné a večerné) + čaj Aminaj Em 1 sáčok denne

Produkty užívajte až do spotrebovania balenia, až potom začnite užívať ďalší produkt.

Po doužívaní produktu Paracleanse: obnova mikroflóry kvalitnými probiotikami (produkt Elbifid) a prebiotikami (produkt Topinambur). (Ak vám zostal čaj Aminaj Em, môžte ho piť aj naďalej, ale aspoň so 4 hodinovým odstupom od probiotik).

Probiotika a prebiotika je vhodné užívať viackrát ročne, najmä po užívaní antibiotík alebo pri rôznych bakteriálnych a vírusových ochoreniach, keďže stav črevnej mikroflóry určuje ako kvalitne bude fungovať imunitný systém. Topinambur a jeho zložka inulín je vlastne potravou pre prospešné baktérie črevnej mikroflóry, a preto je vhodné užívať ho (jesť) aj celoročne. Produkt Topinambur neobsahuje žiadne prídavné látky, iba koreň rastliny. K tomu je veľmi chutný, má sladkú chuť, môžte ho používať aj na zahnanie chuti na sladké a pomôžete tým svojmu zdraviu.

Prečítajte si zaujímavý článok k produktu Paracleanse tu: Všade samé parazity?

Skúsenosti ľudí s užívaním produktu Paracleanse

 

Spôsob užívania produktu Paracleanse (Trigelm):

1-2.deň – užívajú sa kapsule označené ako „FORMULA 1 (Pramene čistoty)“ 1 kapsula 2 krát denne (ráno a večer) pred jedlom a 1 čajová lyžička "FORMULA 3 (Enterovit)", rozmiešať vo vode alebo v nápoji v ktorom Vám to bude chutiť (džús, čaj, atď.). Užívať pred jedlom.

Hlavné pôsobenie prípravku FORMULA 1 spočíva v príprave črevného traktu a žlčových ciest na aktívnu očistu.

3-14.deň – užívajú sa kapsule označené ako „FORMULA 1 (Pramene čistoty)“ 1 kapsula 2 krát denne (ráno a večer) pred jedlom, 5 kapsúl (3 ráno a 2 večer) pred jedlom označené ako "FORMULA 2 (Phytopar)", a 1 čajová lyžička  "FORMULA 3 (Enterovit)", rozmiešať vo vode alebo v nápoji v ktorom Vám to bude chutiť (džús, čaj, atď.). Užívať pred jedlom.

Úlohou druhej fázy (FORMULA 2) je aktívna očista.

15.deň – užívajú sa kapsule označené ako „FORMULA 1 (Pramene čistoty)“ 1 kapsula 2 krát denne (ráno a večer) pred jedlom a 1 čajová lyžička "FORMULA 3 (Enterovit)", alebo v nápoji v ktorom Vám to bude chutiť (džús, čaj, atď.). Užívať pred jedlom.

Úlohou FORMULE 3 je pomoc pri obnove mikroflóry črevného traktu po aktívnom očistnom pôsobení a odstránenie zvyškov parazitov.

Vzhľadom k rôznej veľkosti čajových lyžičiek môže zostať časť "Formuly 3 (Enterovitu)“ po doužívaní "Formuly 1 a Formuly 2". V takom prípade je potrebné zvyšok doužívať až do spotrebovania balenia.

Počas užívania tohto produktu je nevyhnutné piť aspoň 2 litre tekutín denne. Inak nebudú odchádzať toxické látky z tela von, ale budú ostávať v organizme z čoho vyplýva, že užívanie nebude mať význam.

Počas užívania sa môže vyskytnúť častejšia potreba na stolicu 2-3x denne, mierne kŕče, mierne vyrážky, únava. Práve z tohto dôvodu je nevyhnutný dostatočný príjem tekutín počas dňa (aspoň 2 litre).

Strava počas užívania.

Počas užívania nie je potrebné výrazne meniť spôsob stravovania. Je vhodné zvýšiť množstvo vlákniny v strave (vláknina sa nachádza v rastlinnej strave - zelenina, ovocie, celozrnné obilniny, strukoviny, orechy), pretože vláknina napomáha k pravidelnej stolici, viaže na seba toxické látky a pomáha tým odstrániť ich z tela. 

 

Zloženie:

(Formula 1: Pramene Čistoty) 30 kapsúl po 0,32 g - spolu 9,6 g

2 kapsule obsahujú:

Brusnica (Vaccinium vitis idaea): 30 mg

Čierna ríbezľa (Ribes nigrum): 30 mg

Ďatelina lúčna (Trifolium pratense): 60 mg

Krvavec lekársky (Poterium officinale): 30 mg

Sladovka hladkoplodá (Glycyrhiza glabra): 30 mg

Lipa malolistá (Tilia cordata): 30 mg

Lopúch väčší (Arctium majus): 30 mg

Praslička roľná (Equisetum arvense): 30 mg

Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare): 60 mg

Echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia extr.): 60 mg

Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum): 30 mg

Nátržnica močiarna (Comarum palustre): 20 mg

Glycerín: 0,1 mg

Bielkoviny: 260 mg

Sacharidy 240 mg

Tuky: 60 mg

Voda čistená: 139,9 mg

Želatína kapsula: 60 mg

 

(Formula 2: Phytopar) 60 kapsúl po 0,390 g - spolu 23,4 g

1 kapsula obsahuje:

Výťažok z listov artičoky zeleninovej (Cynara scolymus): 120 mg

Kvet vratiča (Flores tanacetum vulgaris): 45 mg

Výťažok z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi): 125 mg

Želatínová kapsula: 98,54 mg

Oxid titaničitý 1 mg

Indigotín 0,26 mg

Chinolinová žlť 0,2 mg

 

(Formula 3: Enterovit) 200 g

10 g obsahuje:

Med prírodný: 4,4 g

Koncentrovaný výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita L.): 1 g

Koncentrovaný výťažok z kvetov rumančeka lekárskeho (Chamomilla recutita (L.)Rauschert): 2g

Koncentrovaný výťažok z kvetov slamihy piesočnej (Helichrysum arenarium (L.) Moench): 2 g

Koncentrovaný výťažok z pupeňov klinčekovca voňavého (Sysygium aromaticum): 0,6 g

 

Upozornenie:

Počas užívania tohto produktu je nevyhnutné piť aspoň 2 litre tekutín denne. Inak nebudú odchádzať toxické látky z tela von, ale budú ostávať v organizme z čoho vyplýva, že užívanie nebude mať význam.

Počas užívania sa môže vyskytnúť častejšia potreba na stolicu 2-3x denne, mierne kŕče, mierne vyrážky, únava. Práve z tohto dôvodu je nevyhnutný dostatočný príjem tekutín počas dňa (aspoň 2 litre).

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy!  Ak ste tehotná určite tento produkt neužívajte!!!

Neodporúča sa ľuďom so srdcovo-cievnymi ochoreniami, ľuďom s poškodeným tráviacim traktom, tiež ľuďom s potvrdenými veľkými žlčovými kameňmi. Možná individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho výživového doplnku.
Pred užívaním sa odporúča lekárska konzultácia.
Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Tento produkt je doplnok výživy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale.
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

Výrobca: Laboratórium moderného zdravia, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirska oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20

 

Poštovné iba 1,90€ pri platbe vopred prevodom na účet, alebo 2,90€ pri platbe na dobierku, bez ohľadu na hmotnosť zásielky.

 

Sibírske zdravie, Siberian Wellness