Medveď natural LACTOFERIN pure 60 kapsúl

 
 

Jeden z najsilnejších prirodzených prostriedkov na podporu imunity.

Dostupnosť Skladom
30 €    
Kód tovaru 000225
Značka Medveď natural
Kategória Imunita
 

LACTOFERIN pure 60 kapsúl

 

Laktoferín – je prírodný glykoproteín, ktorý je jeden z najsilnejších prirodzených prostriedkov na podporu imunity. Nachádza sa napr. v materskom mlieku a v menšom množstve vo väčšine telesných tekutín.

 

In vitro štúdie ukazujú antivírusové účinky laktoferínu proti rôznym vírusom a to tak, že bráni naviazaniu vírusu na hostiteľské bunky a tým sa zabráni ich infekcii. Laktoferín sa tiež viaže na vírusy. V dôsledku toho spomaľuje replikáciu (množenie) vírusu. Preto je dôležité užívať ho hneď v začiatkoch ochorenia.

 

Postupne sa ukazuje, že môže fungovať nie len na vírusom, ale aj baktériám, napr. môže zabraňovať uchyteniu Helicobactera pylori v žalúdku, čo zase pomáha pri znižovaní porúch tráviaceho systému.

Ak užívate lieky na Helicobactera, tak Laktoferín môže dokonca zvýšiť účinnosť týchto liekov.

 

Laktoferín zvyšuje účinok aj týchto liekov: antibiotík, liekov s antivírusovým účinkom, liekov, ktoré pôsobia proti plesniam – antimykotík.

 

Železo

Dôležitou úlohou Laktoferínu je tiež transport železa v organizme. Pomáha pri niektorých druhoch anémií tým, že zabezpečuje kostnej dreni viac železa potrebného na tvorbu hemoglobínu.

 

Tým, že podporuje funkčnosť imunity, je jeho použitie všestranné o čom svedčia reakcie ľudí, ktorým pomohol.

 

1. Chrípka mi sadla na hrtan, hlasivky, dva týždne som kýchala a bola zachrípnutá.

Nasadila som si Laktoferín a Immuse a dnes som vstala o 50 % v lepšom stave.

 

2. V stredu na obed došiel kuriér, dala som malému 3 tobolky pred obedňajším spánkom a zobudil sa o 3 hodiny úplne fit bez kašľa.

 

3. Laktoferin robí u mojich detí aj u mňa zázraky a my budeme na Vianoce bez teplôt, kašľa a sopľa po zem. Som za to nesmierne vďačná

 

Samozrejme, žiaden výživový doplnok nie je zázrak, ale dokážu výrazne pomôcť, či už pri prevencii alebo ako doplnok štandardnej liečby, ktorú práve užívate.

 

  • Výhody tohto produktu.
    LACTOFERIN pure obsahuje 200 mg prírodného laktoferínu v každej kapsule.

  • Ide o vysoko kvalitný čistený laktoferín.

  • Laktoferín sa získava z kravského mlieka, ale neobsahuje žiadne alergény ani laktózu. Náš produkt obsahuje laktoferín najvyššej kvality očistený od lipopolysacharidov (LPS). LPS sú látky resp. častice baktérií, ktoré spúšťajú zápaly. Je veľmi dôležité, aby laktoferínový prípravok neobsahoval žiadnu prímes LPS. LPS má negatívny vplyv na priaznivé vlastnosti laktoferínu a môže nežiadúco aktivovať imunitný systém.

  • LACTOFERIN pure je kvalitný doplnok stravy pre širokú cieľovú skupinu, je neutrálny a bezpečný aj pre deti.Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Množstvo účinných látok na 2 kapsule:

Laktoferín 400 mg

Zloženie: Laktoferín, akáciová vláknina, Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

1 balenie obsahuje 60 kapsúl.

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Výživové doplnky neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Užívanie prípravku počas tehotenstva a dojčenia je nutné vopred konzultovať s lekárom.

Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Značka: Medveď natural

 

1 Balenie obsahuje 60 kapsúl