Medveď natural Čistý noštek PROBIO 50 g

 
 

Alergická nádcha, nádcha, zapálené hrdlo (2-3 naberačky na kloktanie), zápaly dutín, premnoženie choroboplodných baktérií v horných dýchacích cestách.

Dostupnosť Skladom
20 €    
Kód tovaru 1663
Značka Medveď natural
Kategória Probiotika
 

Čistý noštek PROBIO 50g

Pri ktorých problémoch používajú zákazníci produkt Čistý noštek?

- alergická nádcha

- nádcha

- zapálené hrdlo (2-3 naberačky na kloktanie)

- zápaly dutín

- premnoženie choroboplodných baktérií v horných dýchacích cestách.

Odporúčané dávkovanie: 1 zarovnanú odmerku denne nechať rozpustiť v 50 až 200 ml vlažnej alebo studenej vody. Užiť ráno pred jedlom.

Zákazníci použili tieto probiotika aj týmito ďalšími spôsobmi:

1. Orálne – 1 odmerku zamiešajte do malého množstva vody a vypite alebo nasypte priamo do úst a zapite vodou. U detí zamiešajte podľa potreby do mlieka alebo iného nápoja. Probiotiká je vhodné užívať nalačno. Odporúčame užiť ich ráno hneď po zobudení, približne 15-30 minút pred jedlom alebo v priebehu dňa aspoň 1,5-2 hodiny po jedle a súčasne 15-30 minút pred jedlom, prípadne večer na prázdny žalúdok

2. kvapkať/striekať do nosa – 1 odmerku zamiešajte do malého množstva prevarenej vlažnej (nie teplej) vody, pridajte štipku soli, ktorá zabráni prípadnému štípaniu na poranenej sliznici (alebo použite fyziologický roztok, morskú vodu z lekárne alebo Vincentku) a kvapkajte viackrát denne do oboch nosných dierok. Na to použite napríklad kvapátko z mätového M33+ alebo iného produktu určeného na kvapkanie tinktúr či iných tekutých liečiv. Rovnako tak môžete tento roztok vložiť do fľaštičky so sprejom, jednu nosnú dierku jemne zatlačiť, rozprašovač priložiť k druhej nosnej dierke a streknúť, roztok následne vdýchnuť. Opakujte s druhou nosnou dierkou. Zarobený probiotický roztok držte v chladničke a použite do konca dňa. Nespotrebované množstvo užite večer orálne. Ďalší deň zarobte nový roztok

3. kloktať – 1 odmerku zamiešajte do primeraného množstva vlažnej vody a vykloktajte si hrdlo, potom prehltnite

4. preplachovať/konvičkovať – 1 odmerku prášku zarobte do požadovaného množstva vody určeného pre preplach alebo konvičkovanie a úkon vykonajte podľa návodu.

Čistý noštek nie je vhodný pre inhaláciu.

Čistý noštek môžete kombinovať s akýmkoľvek iným probiotikom súčasne .

Zloženie: Maltodextrín, obsiahnuté kultúry: L. sakei, L. lactis, L. acidophilus, L. plantarum

Počet kultúr: 1 odmerka (0,25 g) . 1 x 108 CFU. Odmerka je priložená v balení.

Obsah balenia: 50g

Upozornenie: Ak užívate súčasne antibiotiká, užite odporúčanú dávku až po 2 hodinách od užitia antibiotík. Neprekračujte denné odporúčané množstvo. Doplnok výživy neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: v suchu pri teplote 8 až 23 °C. Chráňte pred priamym slnkom. Po otvorení spotrebovať do 3 mesiacov.

Obsah balenia: 50g