Lutein + Vitamín A 90 kapsúl

 
 

Luteín + Vitamin A je komplex zameraný na stav očí a zraku.

Dostupnosť Skladom
11 €    
Kód tovaru GF300097
Značka GreenFood Nutrition
Kategória Oči
 

Luteín + Vitamin A je komplex zameraný na stav očí a zraku. Luteín je prirodzenou súčasťou ovocia a zeleniny. Užíva sa v prípade zvýšenej námahy zraku alebo v prípade zhoršovania zrazu, či ako prevencia.

Balenie: 90 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 90 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 1 kapsula RHP*
Luteín 25 mg **
Vitamín E 10 mg 84 %
Vitamín A 400 μg 50 %

*Referenčná výživová hodnota, **Referenčná výživová hodnota nie je stanovená.

Zloženie: plnidlo (ryžová múka), Luteín 5 % (nechtík lekársky, Calendula officinalis, extrakt z kvetu), DL-alfa-tokopferyl acetát, Retinyl-acetát, rastlinná kapsula z hypromelózy (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý).

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 12 rokov, užívanie pre tehotné a dojčiace ženy sa odporúča konzultovať s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na obale.

Celý výrobný proces je certifikovaný podľa IFS Food. Prečo sme nahradili certifikáciu ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvetovo uznávaná certifikácia bezpečnosti a kvality potravinových produktov určená pre audity kvality výrobných procesov a produktov. Jednotný medzinárodne uznávaný potravinový štandard umožňuje zaistiť celosvetovo uznávanú konzistentnú bezpečnosť a najvyššiu možnú kvalitu potravín. Na tvorbe štandardov IFS sa podieľali nemecké (HDE), francúzske (FCD) a talianske (ANCC, ANCD) maloobchodné zväzy v spolupráci s výrobcami.

O čom vypovedá IFS certifikácia?

  • o vysokej kvalite použitých surovín
  • o vysokom štandarde skladovania surovín
  • o maximálnej kvalite celého procesu výroby
  • celosvetovo zvyšuje dôveryhodnosť produktov a značiek