Parasafe Herbal Set (84 kapsúl + 200 g)

 
Novinka Zväčšiť
 

Nový pohodlnejší a šetrnejší antiparazitný produkt. Náhrada za ParaCleanse, ktorého výroba bola ukončená. Viac Informácii

Dostupnosť Skladom
34,90 €    
Kód tovaru 501172
Značka Siberian Wellness
Kategória Očista organizmu (Detox)
 

ParaSafe Herbal Set (84 kapsúl + 200 g)

Protiparazitná kúra

 

 

Po dlhých rokoch dochádza prvýkrát k zmene zloženia a názvu antiparazitného produktu Paracleanse. Po novom ho nájdete pod názvom ParaSafe Herbal set. Tento má len 2 formule a na pohľad menej zložiek, avšak tieto sú vo vyšších dávkach než to bolo u Paracleanse. Dávkovanie je preto predĺžené na 3 týždne, čo dopomôže k tomu, aby užívanie bolo pohodlnejšie a šetrnejšie k vášmu organizmu s minimom nepríjemných prejavov.

 

V čom je iný produkt ParaSafe?

  • Kúra je koncipovaná na 3 týždne, čím je pohodlnejšia a šetrnejšia k vášmu organizmu s minimom nepríjemných prejavov
  • Užívanie má iba 2 formule, čím je jednoduchšie
  • Dávka Vratiča, čo je silná protiparazitná bylina, bola zvýšená 1,5krát
  • Klinčeky zostali
  • Ostatné zložky boli nahradené efektívnejšími bylinami
  • Formula 2 (''Lekvár'') má o trochu lepšiu chuť, čo bol pri Paracleanse problém pre mnohých ľudí.

Zloženie tohto produktu dopomôže zabezpečiť cielený protiparazitný účinok, lepšiu sekréciu odtoku žlče, zlepšenie črevnej peristaltiky, zníženie množstva kŕčov a plynatosti.


Spôsob užívania ParaSafe: (Balenie obsahuje 2 karbičky označené ako Formula 1 a Formula 2)

Formula 1: Dospelé osoby užívajú 4 kapsule (2 kapsule ráno a 2 kapsule večer) s jedlom po dobu 3 týždňov.

Formula 2: Dospelé osoby užívajú 1 odmerku (5 ml) 3x denne rozpustiť vo vode alebo bylinkovom čaji po dobu prvých 14 dní užívania Formule 1. Môžte užívať pred jedlom alebo s jedlom.

 

Pred začatím užívania produktu ParaSafe odporúčame užívať produkt  Lymphosan PURE LIFE (prosím, nemýľte si ho s inými Lymphosanmi), ktorý síce nie je podmienkou pre užívanie Produktu ParaSafe, ale je určite nápomocným doplnkom pre zvýšenie očistného efektu. Užívanie Lymphosanu trvá približne 7 dní, záleží od veľkosti lyžičky. Nič nepokazíte ak počas užívania jedného alebo druhého produktu budete raz denne piť bylinný čaj Baikal № 6.

Po doužívaní produktu ParaSafe určite odporúčame obnoviť mikroflóru kvalitnými PRObiotikami (Elbifid) spolu s PREbiotikami (Topinambur) alebo náhrada za tieto dva produkty sú tekuté fermentované probiotika MikroVeda LIFEV roku 2018 získala Mikroveda vo Fínsku ocenenie za najlepší produkt v kategórii Super potravina. Ak máte potvrdenú Histamínovú intoleranciu (HIT), budú pre Vás vhodné iba Probio HIT. Záleží na vás či si vyberiete kapsulové, práškové alebo tekuté probiotika, kvalita je nadštandardná.

Zloženie produktu ParaSafe Herbal Set:

Formula 1 (84 kapsúl po 417 mg)

kapsula celulózová (hydroxypropylmetylcelulóza), Rebríček obyčajný (Achillea millefolium) (22%), extrakt z kôry osiky (Populus tremula) (22%), kvet vratiča (Tanacetum parthenium) (19%), Zemežlč (Centaurium) (18%), extrakt z oregána (Origanum vulgare) (9,5%), feniklový extrakt (Foeniculum vulgare) (9,5%).

Zloženie Parasafe Formula 1 Sibirske zdravie

 

Formula 2. 200 g.

med prírodný (50%), pyré z kaliny (Viburnum) (35%), mletý klinček (Syzygium aromaticum) (10%), prášok koreňa zázvoru (Zingiber officinale) (5%).

 

Zloženie Parasafe Formula 2 Sibirske zdravie

 

Upozornenie: ParaSafe sa užíva len 2-KRÁT ROČNE napr. ako jarná a jesenná očista. V prípade, že ste sa napriek tomu rozhodli užívať ho častejšie, je potrebné zachovať 2 týždňovú pauzu medzi jednotlivými baleniami. Počas tejto pauzy určite dopĺňajte probiotika, no aj tak neodporúčame užívať ParaSafe častejšie než 4-krát ročne, nie je to potrebné.

 

Počas užívania tohto produktu je nevyhnutné piť aspoň 2 litre tekutín denne. Inak nebudú odchádzať toxické látky z tela von, ale budú ostávať v organizme z čoho vyplýva, že užívanie nebude mať význam.

 

Počas užívania sa môže vyskytnúť častejšia potreba na stolicu 2-3x denne, mierne kŕče, mierne vyrážky, únava. Práve z tohto dôvodu je nevyhnutný dostatočný príjem tekutín počas dňa (aspoň 2 litre).

 

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy!!! Ak ste tehotná určite tento produkt neužívajte!!!

 

Neodporúča sa ľuďom s poškodeným tráviacim traktom, tiež ľuďom s potvrdenými veľkými žlčovými kameňmi.

Možná individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho výživového doplnku.

Pred užívaním sa odporúča lekárska konzultácia.

Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neprekračujte doporučené dávkovanie!

Tento produkt je doplnok výživy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale.

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

 

Výrobca: Laboratórium moderného zdravia, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirska oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20.

 

 

Sibirske zdravie, Siberian Wellness

 

Antiparazitika