Koreň (Uzur) - bylinný produkt na bolesti kĺbov, svalov, na štípance, popáleniny od slnka a iné problémy

Ako pri väčšine produktov zo Sibírskeho zdravia ani v prípade tohto balzamu na vonkajšie použitie nejde o žiadnu novinku, ale o produkt, ktorého regeneračné a upokojujúce účinky počas mnohých rokov jeho existencie s úspechom otestovalo veľa zákazníkov po celom svete.

Ako každý náš produkt, obsahuje aj tento veľa bylinných výťažkov, vďaka ktorým pôsobí do hĺbky problému a umožňujú jeho všestrannosť použitia.

Sibirska jedlaJedľový olej v ňom obsiahnutý je možné využiť ako podporu pri respiračných ochoreniach, napr. pri zápale priedušiek, hrdla, chronickom kašli alebo nádche, či zahlienení dýchacích ciest.

Ďalšou zaujímavou zložkou je gáfor, ktorý podobne ako jedľový olej je možné použiť aj na štípance rôzneho druhu, keďže zmierňuje svrbenie, ale tiež príjemne ochladí spáleniny od slnka.

 

 Svaly a kĺby?Caga

Obe tieto zložky gáfor aj jedľový olej sú ideálne aj na uvoľnenie stuhnutého alebo preťaženého svalstva, znižujú zápaly a tým bolesti kĺbov a nezanedbateľné sú aj pri artritíde a reumatizme. Ich účinok v tomto produkte zosilňuje známa sibírska huba čaga, ktorá je na tento druh problémov priam ideálna.

 

Ekzémy, opuchy a preležaniny?

lubovnik bylinaAj pri týchto problémoch je nápomocný tento bylinný balzam. Nie je to vôbec prekvapivé vzhľadom na množstvo ďalších bylín s dezinfekčným účinkom, ktoré sú jeho súčasťou. Len pre zaujímavosť spomenieme: ľubovník, materina dúška, pivónia lekárska, podbeľ, žihľava, chmeľ, bergénia, slanobyl, komonica biela, archangelika lekárska, nátržník vzpriamený. Väčšinu z nich určite poznáte, ale ich kombináciou sa mnohonásobne zosilňuje účinnosť.

 

Tento produkt sa rýchlo vstrebáva do pokožky, preto sa nemusíte obávať, že natreté miesto ostane mastné.

Samozrejmosťou je príjemná a povzbudivá vôňa ihličia a už pri tejto predstave je asi jasné, prečo aj tento produkt ma veľkú obľubu u ľudí po celom svete.

Skúsenosti ľudí, ktorí používali aj tento produkt.

Môžte si ho zakúpiť tu, samozrejme, za prijateľnú cenu: 

Uzur (Koreň) nový