Medveď natural OPC 60 kapsúl

 
 

Zlepšenie kvality pleti, problémy s pohybovým aparátom, problémy s cievami, podpora imunity, hojenie rán, zlepšenie zraku, podpora tvorby kostnej hmoty, vhodný pri nadmernej športovej záťaži.

Dostupnosť Skladom
17,90 €    
Kód tovaru 1700
Značka Medveď natural
Kategória Bolesti kĺbov a svalov
 

OPC (extrakt zo semien viniča hroznorodého) 60 kapsúl

Jeho prirodzená zložka a bezpečné zloženie robia z OPC ideálny doplnok výživy pre každého, kto túži po zdraví a pohode. Bez ohľadu na vek, životný štýl alebo zdravotný stav, OPC je spoľahlivou voľbou pre podporu optimálneho fungovania organizmu.

Kedy je vhodné užívať OPC?

Problémy s pohybovým aparátom: Ak sa potýkate s ťažkosťami spojenými s kĺbmi, chrupavkami, väzivami alebo šľachami, OPC môže byť pre vás prospešné.

Nadmerná športová záťaž: Pre tých, ktorí podstupujú vysokú fyzickú aktivitu, môže OPC pomôcť udržať pohybový aparát v dobrej kondícii.

Zlepšenie kvality pleti: OPC podporuje tvorbu kolagénu, čo vedie k zlepšeniu elasticity pokožky a zmenšeniu tvorby vrások.

Problémy s cievami: OPC môže pomôcť pri kŕčových žilách, ateroskleróze a iných problémoch s cievami. Zlepšuje prietokové vlastnosti ciev a chráni mozgové bunky pred poškodením.

Podpora využívania vitamínu C: OPC zvyšuje účinnosť vitamínu C v organizme a zlepšuje jeho antioxidačné účinky.

Silný antioxidant: OPC je jedným z najúčinnejších antioxidantov na svete, je 18-20x silnejší ako vitamín C a 40-50x silnejší ako vitamín E.

Ostatné výhody: Okrem vyššie uvedených výhod, OPC tiež podporuje imunitu, hojenie rán, zlepšuje zrak a podporuje tvorbu kostnej hmoty.

OPC nemá negatívne vedľajšie účinky a nemožno sa s ním predávkovať.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Zloženie: Extrakt zo semien viniča hroznorodého (Vitis vinifera) s proantokyanidínmi, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Množstvo účinných látok 1 kapsula *RVH
Extrakt zo semien viniča
hroznorodého
316 mg -
z toho oligomérne
proantokyanidíny
300 mg -

*RVH – Referenčná výživová hodnota

Bez lepku, bez farbív, bez GMO

Dôležité upozornenie: Doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Užívanie prípravku počas tehotenstva a dojčenia je nutné vopred konzultovať s lekárom. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Udržujte mimo dosah malých detí.

Značka: Medveď natural

1 Balenie obsahuje 60 kapsúl