Regeneračný gél s pantenolom (Rapair gel)

Repair gel Sibirske

Hladáte ideálny kozmetický produkt za rozumnú cenu? Ak by sme mali vybrať jeden za všetky, určite by ním bol nový Regeneračný gél (Rapair gel) s pantenolom, ricínovým olejom, kyselinou hyaluronovou a mnohými prírodnými zložkami. Prečo práve tento? Z niekoľkých dôvodov:

  1. Podporuje regeneráciu pokožky po vystavení vetru, mrazu a v lete slnku, či po uštipnutí hmyzom, preto je vhodný na celoročné použitie.

  2. Cenné zloženie osviežuje pokožku, pomáha eliminovať podráždenie, olupovanie a kožné problémy. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film, preto je vhodný aj na tvár.

     

  3. CENA. Predstavte si, že nestojí 30 ani 40€ ako regeneračné gély či krémy u konkurencii. Jeho cena je len 8,40€. No nie je to na úkor kvality. Výrazne vyššia cena u konkurenčných produktov neodzrkadľuje vyššiu kvalitu, ale len vyšší zisk obchodníka.

Aké účinné zložky obsahuje tento regeneračný gél, keď tak dobre chráni a regeneruje pokožku?

Nájdete tu napr. D-panthenol, olej z kalaby (Tamanu), ricínový olej, ihličnatý multivitamínový komplex, kyselinu hyaluronovú, éterické oleje z levanduli a čajovníka, alantoin, vitamín E, arginín, extrakt z magnólie, skvalan.

Neobsahuje parabény, sulfáty, ftaláty a syntetické farbivá na rozdiel od kozmetiky v bežných obchodoch.

 Nájdete ho po kliknutí na obrázok.