GREEN PIN – Čistič kúpelne 500 ml

 
 

Účinný čistiaci prostriedok vhodný na čistenie obkladov, keramických a nerezových umývadiel, sprchových kútov a záchodových mís. Neobsahuje chlór, abrazíva, je šetrný k vode a bezpečný pre povrchy

Dostupnosť Skladom
7,30 €    
Kód tovaru 1677
Značka Siberian Wellness
Kategória Čistiace prostriedky
 

GREEN PIN – Čistič kúpelne 500 ml

 

GREEN PIN je účinný čistiaci prostriedok vhodný na čistenie obkladov, keramických a nerezových umývadiel, sprchových kútov a záchodových mís.

Odstraňuje vodný kameň, hrdzu, mydlové usadeniny.

Neobsahuje chlór, abrazíva, je šetrný k vode a bezpečný pre povrchy (smalt, akrylát, dlaždice) a septiky.

 

GREENPIN premieňa jednoduchú rutinu v rituál jemnej starostlivosti o domov.

 

Spôsob použitia: Pred použitím si nasaďte ochranné rukavice! Naneste na vlhkú špongiu, pretrite povrch a opláchnite vodou. Na odolné nečistoty: naneste priamo na problematické miesto, nechajte pôsobiť 5 minút (pre dosiahnutie najlepších výsledkov), potom zotrite špongiou a dôkladne opláchnite vodou.

Skladovacie podmienky: Skladujte na suchom mieste pri teplote od 5 °C do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Zloženie: 5-<15 % aniontové povrchovo aktivne látky, 5-<15 % Kyselina citrónová monohydrát, parfémy, Citral, Geraniol, Linalool, Limonene.

Objem: 500 ml

Značka: Siberian Wellness

Výrobca: Dahlia d.o.o. Srbsko.

Upozornenie: informácie o zložkách detergentov: Tel. +420 222 523 021, praha@sibval.com

UFI: CJMX-A6Q6-C10T-34NG
NEBEZPEČIE! Spôsobujúce vážne poškodenie očí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak ich je možné ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ STŘEDISKO/lekára. Ak je nutná lekárska pomoc, majte so sebou obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.

 

Objem: 500 ml