IMUNKO Jablko 115g

 
 

Obľúbený nápoj pre deti s obsahom zdraviu prospešných látok.

Dostupnosť Skladom
20 €    
Kód tovaru 228V2
Kategória Pre deti
 

IMUNKO príchuť jablko 115g

 

Ahojte kamaráti. Volám sa IMUNKO a zapamätáš si ma ako výnimočného priateľa pre výnimočné dieťa. Okrem toho, že výborne chutím, obsahujem 100% prírodné zložky. Obsahujem vysoké dávky HMO, čo sú látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú aj v materskom mlieku a pomáhajú deťom lepšie odolávať infekciám. Obsahujem aj akáciovú vlákninu, pomocou ktorej dohliadam na zdravie detských čriev, v ktorých sa nachádza až 80% imunity. Ocenia ma aj rodičia, ktorých deti majú problémy s trávením, s alergiami či nechuťou do jedla. A keďže obsahujem aj výťažok z rakytníka, horčík a vitamín C, dokážem toho ešte oveľa viac. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

 

IMUNKO príchuť jablko

Každé dieťa si zaslúži výnimočného priateľa, akým je IMUNKO.

Prečo? Pretože okrem toho, že sa stane obľúbeným nápojom Vášho dieťaťa, obsahuje tieto zložky:

2'-fukozyllaktóza

nazývané aj HMO látky materského mlieka sú významnou zložkou v IMUNKU. Výsledky klinickej štúdie hovoria, že HMO látky podporujú imunitné funkcie, pomáhajú pri rozvoji mozgu kognitívnych funkcií, posilňujú črevnú bariéru, vyživujú prospešnú črevnú mikroflóru Vášho dieťaťa.

Akáciová vláknina

Akáciová vláknina je skvelým priateľom detského tráviaceho systému. Okrem toho, že podporuje zdravie čriev, kde sa nachádza až 80% imunity, pomáha aj deťom s tráviacimi problémami, alergiami a nechuťou do jedla. S IMUNKOm budú mať vaše deti šťastné brušká.

Výťažok zo smrekovca opadavého

inak nazývaný aj arabinogalaktan. Štúdia, ktorá bola na arabinogalaktan vykonaná, preukázala, že dokáže zvýšiť schopnosť tela brániť sa proti infekciám a bežným nachladnutiam, čo je pre rodiča každého dieťaťa veľmi dôležité.

Výťažok z rakytníka rešetliakového

obsahuje vysoký podiel vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii ďasien.

Horčík

prispieva k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov a tiež prispieva k správnemu fungovaniu svalov.

Aké sú ďalšie pozitívne vlastnosti IMUNKA ?

Vďaka nemu bude Vaše dieťa s radosťou dodržiavať pravidelný pitný režim.
Stane sa obľúbeným nápojom Vášho dieťaťa.

Dávkovanie a návod na použitie: Jednu vrchovatú odmerku vysypte do suchého pohára, zalejte 150 ml neperlivou vodou, miešajte až do úplného rozpustenia a vypite.

Zloženie: Akáciová vláknina, výťažok zo živice zo Smrekovca západného s arabinogalaktanmi, HMO (2'-fukozyllaktóza), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), výťažok z plodov rakytníka rešetliakového, prírodná aróma: jablko, sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak máte intoleranciu na akúkoľvek zložku výživového doplnku. Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Výživové hodnoty:

Množstvo účinných látok 1 vrchovatá odmerka 3,84 g *NRV%
Akáciová vláknina 1500 mg -
Výťažok zo smrekovca opadavého 1000 mg -
Oligosacharidy materského mlieka 400 mg -
Výťažok z rakytníka rešetliakového 200 mg -

Horčík

40 mg 11 %
Vitamín C

34 mg

42,5 %

*NRV% – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého.

 Značka: Medveď natural

Obsah balenia: 115 g