Medveď natural IMMUSE 30 kapsúl

 
 

IMMUSE® obsahuje bezpečnú a klinicky overenú látku, ktorá dokázateľne podporuje imunitu v boji s vírusmi.

Dostupnosť Skladom
16,90 €    
Kód tovaru 1608
Značka Medveď natural
Kategória Imunita
 

Medveď natural IMMUSE 30 kapsúl

IMMUSE® obsahuje bezpečnú a klinicky overenú látku, ktorá dokázateľne podporuje imunitu v boji s vírusmi.

Doteraz sme nepoznali účinný a bezpečný spôsob ako ovplyvniť plazmatocitoidné dendritické bunky (v skratke pDC), ktoré sú zodpovedné za protivírusovú obranu. Až kým neprišiel objav japonskej firmy Kirin.Tá objavila probiotickú baktériu Lactoccocus lactis kmeň Plasma, ktorú nájdete v IMMUSE®. Vedeckými štúdiami nielen na myšiach ale aj ľuďoch sa dokázalo, že Lactoccocus lactis kmeň Plasma bezpečne ovplyvňuje Plazmatocitoidné dendritické bunky, ktoré sú generálom našej imunity a chránia nás pred vírusmi.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Vláknina z Akácie senegalskej (Acacia senegal, 215 mg v 1 kapsule), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, IMMUSE® - Lactoccocus lactis kmeň Plasma (50 mg v 1 kapsule).

Pôvod základnej zložky: EU/mimo EÚ.

Bez lepku

Bez farbív

Vhodné pre vegánov

Upozornenie: Produkt je výživový doplnok. Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Množstvo účinných látok

1 kapsula

Akáciová vláknina

215 mg

Lactoccocus lactis kmeň Plasma - IMMUSE®

50 mg

 

Značka: Medveď natural