Zubná pasta Sibírsky rakytník 100 ml

 
 

Zubná pasta “Sibírsky rakytník“, obohatená o hodnotné oleje a šťavy z rakytníka, oregána a nechtíka. Tieto výťažky potláčajú nežiaducu mikroflóru v ústach, ktorá súvisí s kazivosťou zubov. Vhodná aj pre najcitlivejšie zuby. Vďaka jej sladkej chuti dosiahnete, že aj vaše deti si budú umývať zuby bez toho, aby ste ich museli nútiť. No nie je táto pasta skvelá? :) Na rozdiel od pást predávaných v bežných obchodoch nemá táto zubná pasta len 75 ml, ale až 100 ml.

Dostupnosť Nedostupné
7,50 €
Kód tovaru 411378
Značka Siberian Wellness
Kategória Kozmetika
 

Zubná pasta Sibírsky rakytník 100 ml

(Pre citlivé zuby)

Zubná pasta “Sibírsky rakytník“, obohatená o hodnotné oleje a šťavy z rakytníka sa vyznačuje antioxidačnými vlastnosťami – pasta pre prírodnú ochranu aj tých najcitlivejších zubov a ďasien. Vďaka sladkej chuti tejto pasty dosiahnete, že aj vaše deti si budú umývať zuby bez toho, aby ste ich do toho museli nútiť. No nie je táto pasta skvelá? :)

1. Výťažok z rakytníka je odpradávna známy ako jeden z prírodných prostriedkov ochrany sliznice ústnej dutiny a spolupôsobí pri potláčaní krvácavosti ďasien.
2. Výťažky z oregana a nechtíka potláčajú nežiaducu mikroflóru, ktorá je spoluzodpovedná za kazivosť zubov.
3. Výťažok z oregana má osviežujúce účinky vďaka vysokému obsahu éterických silíc.

Aktívne zloženie: olej a prírodná šťava z altajského rakytníka, výťažok z nechtíka, výťažok z oregána, vitamín E.

Naše zubné pasty neobsahujú parabény, laurylsulfát sodný (SLS), syntetické farbivá, abrazívne látky a ani fluór.

Žiadne produkty nie sú testované na zvieratách.

Objem: 100 ml

Ingredients (INCI): aqua (water), sorbitol, hydrated silica, glycerin, sodium lauroyl sarcosinate, hippophae rhamnoides (sea-buckthorn) fruit oil, cellulose gum, phenoxyethanol, aroma, glycine soja (soybean) oil, tripotassium citrate, hippophae rhamnoides (sea-buckthorn) fruit juice, sodium saccharin, xanthan gum, ethylhexylglycerin, menthol, bisabolol, calendula officinalis flower extract, origanum vulgare extract, tocopherol.

 

 

Objem: 100 ml