Medveď natural Nepreháňaj PROBIO 150 g

 
 

Probiotikum Nepreháňaj Probio je určené na stabilizáciu črevnej flóry. Pomáha pri hnačkám, pri bakteriálnych a vírusových infekciách tráviaceho traktu, pri akútnej hnačke rôzneho pôvodu, cestovateľskej hnačke, ale i pri hnačkách spôsobených užívaním antibiotík.

Dostupnosť Skladom
22,90 €    
Kód tovaru 1629
Značka Medveď natural
Kategória Probiotika
 

Medveď natural Nepreháňaj PROBIO 150 g

 

Bakteriálne kultúry v produkte Nepreháňaj PROBIO prežívajú prechod cez žalúdok. Probiotický prášok je takmer bez chuti a je možné ho rozpustiť takmer vo všetkých nápojoch alebo mliečnych výrobkoch, a preto ho viete ľahko pripraviť deťom.

 

Probiotikum je určené na stabilizáciu črevnej flóry. Pomáha pri hnačkám, pri bakteriálnych a vírusových infekciách tráviaceho traktu, pri akútnej hnačke rôzneho pôvodu, cestovateľskej hnačke, ale i pri hnačkách spôsobených užívaním antibiotík.

Na črevo má protizápalový účinok, pozitívne pôsobí proti viacerým baktériám vrátane Clostridium difficile a ďalším.

Nepreháňaj PROBIO je tiež určené na stabilizáciu črevného mikrobiómu pri mnohých ochoreniach, môžu ho užívať i osoby, ktoré hnačku nemajú, nespôsobuje zápchu.

Priaznivé účinky probiotickej baktérie Saccharomyces boulardii, ktorá je hlavnou zložkou produktu, boli testované aj v prípade niektorých chronických ochorení ako Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, syndróm dráždivého čreva, parazitárne ochorenia alebo hnačky u HIV pacientov.

Ak súčasne užívate antibiotiká, užite doplnok až po 2 hodinách od užitia antibiotík.

Probiotiká Nepreháňaj PROBIO je možné kombinovať aj s inými probiotikami. Po skončení infekcie pokračujte v rámci starostlivosti o črevo v užívaní niektorého z probiotík v našej ponuke, ešte aspoň po dobu dvoch mesiacov, nakoľko pri hnačkových ochoreniach dochádza k poškodeniu črevného mikrobiómu.

 

Neobsahuje lepok a laktózy, vhodný pre vegánov. Je tiež vhodný pre alergikov, osoby s autoimunitnými ochoreniami, ľudí s poruchami imunity.

Nepreháňaj PROBIO je vhodné užívať dlhodobo (napríklad na prevenciu akútnych hnačiek).

 

Zloženie: Inulín, ryžový škrob, Saccharomyces boulardii (probiotické kvasinky), Bifidobacterium animalis susp. Lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus.

 

Objem: 150 g (prášok)

 

Počet kultúr: 1 odmerka (3 g) …. počet kultúr 3 x 10 mld. CFU. Odmerka je priložená v balení.

 

Odporúčané dávkovanie: 1 zarovnanou odmerkou denne rozpustiť do primeraného množstva vody. Odporúčanú dávku užite ráno pred jedlom.

 

Upozornenie: Ak užívate súčasne antibiotiká, užite odporúčanú dávku až po 2 hodinách od užitia antibiotík. To isté platí pri užívaní antibakteriálnych a antiparazitných produktov ako Paracleanse a ParaSafe. Produkt je možné kombinovať s vlákninou, s Immuse a Lactoferinom. Neprekračujte denné odporúčané množstvo. Doplnok výživy neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

 

Skladovanie: v suchu pri teplote 8 až 23 °C. Po otvorení spotrebovať do 3 mesiacov. Chráňte pred priamym slnkom. Udržujte mimo dosahu malých detí.

 

Objem: 150 g (prášok)