Medveď natural Omega-3 90 kapsúl

 
 

Koncentrát vysokej kvality značky EPAX s omega 3 mastnými kyselinami.

Dostupnosť Skladom
17 €    
Kód tovaru 1499
Značka Medveď natural
Kategória Všetky vitamíny a minerály
 

Omega-3 90 kapsúl (Medveď natural)

Účinky omega-3 mastných kyselín na zdravie

 

  • Prispieva k udržaniu dobrého zraku.
  • Znižujú riziko vzniku kardiovaskulárnych (srdcovo-cievnych) ochorení – pomáhajú znížiť krvný tlak, upraviť srdcový rytmus a znižujú aj riziko vzniku infarktu myokardu.
  • Správna činnosť mozgu – pôsobia ako prevencia depresií a úzkostných stavov, pomáhajú zlepšiť pozornosť, pamäť a koncentráciu. Ukázalo sa, že v boji proti depresiám je najlepšia EPA. Priaznivý účinok sa dosiahne už pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.
  • Pomáhajú udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi a zvyšujú hladinu „dobrého“ a prospešného HDL cholesterolu.
  • Znižujú riziko vzniku nebezpečných krvných zrazenín – bránia zhlukovaniu krvných doštičiek, čím znižujú hustotu krvi a zlepšujú prietok krvi. Pomáhajú taktiež znížiť rozsah poškodenia mozgu po mozgovej príhode.
  • Znižujú hladinu triglyceridov v krvi – zvýšené hladiny triglyceridov v krvi môžu zvyšovať riziko vzniku srdcovocievnych ochorení.

 

V čom je tento produkt iný od bežne dostupných omega-3?

  • rybí olej je zo sardel očistený od ťažkých kovov a chemikálií a z toho dôvodu nezaťažujú telo.
  • má jeden z najnižších stupňov poškodenia oxidáciou na svete - používame značku EPAX lebo s omega-3 mastnými kyselinami tejto špičkovej firmy sa urobilo 100 klinických štúdií (tým sa nemôže pochváliť žiadna iná firma na svete), kde sa dokázali ich pozitívne účinky na zdravie.
  • sú zbavené rybieho pachu a chuti a ani deti ich nemajú problém pohrýzť a zjesť, resp. môžete tento olej vytlačiť z kapsuly a dať do jedla

Jedno balenie obsahuje 90 kapsúl.

 

Zloženie: rybí olej koncentrát vysokej kvality značky EPAX s omega 3 mastnými kyselinami, kapsula (želatína, glycerín, voda).

Odporúčané dávkovanie: Dospelý: 2 x denne 2 kapsule zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Deti od 3 rokov 1 x denne 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Dôležité upozornenie: Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie.

Skladujte uzavreté, v suchu, chlade a chráňte pred svetlom. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Množstvo účinných látok 4 kapsule 1 kapsula
Rybí olej 2000 mg 500 mg
z toho EPA 800 mg 200 mg
z toho DHA 400 mg 100 mg

 

Jedno balenie obsahuje 90 kapsúl.