Medveď natural Kvercetín komplex 60 kapsúl

 
 

Špeciálna forma kvercetínu v kombinácii s dvoma rastlinnými enzýmami a selénom je 20-krát viac biologicky dostupná než bežný kvercetín.

Dostupnosť Skladom
19,90 €    
Kód tovaru 1573
Značka Medveď natural
Kategória Zobraziť všetky produkty
 

Kvercetín komplex 60 kapsúl


Kvercetín patrí medzi flavonoidy, čiže žlté farbivá, dávajúce rastlinám žiarivú farbu a vyznačujúce sa predovšetkým svojimi antioxidačnými schopnosťami. Kvercetín komplex obsahuje túto cennú fytochemikáliu vo fosfolipidovom komplexe. Kvercetín v tejto forme je pre telo 20-krát viac biologicky dostupný než bežný kvercetín.

Kombinácia kvercetínu s dvoma rastlinnými enzýmami papaínom (z papáje) a bromelaínom (z ananásu) robí Kvercetín komplex tak výnimočným. Tento produkt obsahuje navyše kremík a selén, čím podporuje správnu činnosť imunitného systému a bráni oxidatívnemu stresu.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Zloženie: Fosfolipidový kvercetín, akáciová vláknina (Acacia Senegal), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, proteolytický enzým bromelain (Ananas comosus), proteolytický enzým papaín (Carica papaya), oxid kremičitý, selén (seleničitan sodný).

Nutričné hodnoty:

2 kapsuly (% NRV*)

Fosfolipidový kvercetín

560 mg

z toho kvercetín

200 mg

Akáciová vláknina

360 mg

Enzým bromelaín 2000 GDU/g

200 mg

Enzým papaín 100 000 U/G

100 mg

Kremík

5 mg

Selén


40 mcg (72%)

*referenčné množstvo pre denný príjem

 UPOZORNENIE:

Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Pôvod základnej zložky: EU 

Obsah balenia: 60 kapsúl