BetaGlukán 90 kapsúl

 
 

Vysoko čistý ß-1,3/1,6 D-glukán preukázateľne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pre podporu jeho účinkov obsahuje aj vitamín C. Odporúčame užívať spolu s medicinálnymi hubami. Ideálny pri oslabenej imunite vplyvom ochorenia, či liečby niektorých ochorení (antibiotiká, chemoterapia atď.) a ako účinná podpora liečby chronických alebo opakujúcich sa infekčných ochorení, pri chronických a recidivujúcich gynekologických ochoreniach (HPV vírus, herpes a iné).

 

Dostupnosť Skladom
10,90 €    
Kód tovaru 002
Značka MycoMedica
Kategória Huby
 

BetaGlukán BioCell 90 kapsúl

 

Vysoko čistý ß-1,3/1,6 D-glukán preukázateľne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pre podporu jeho účinkov obsahuje aj vitamín C. Odporúčame užívať spolu s medicinálnymi hubami a v chrípkovom období s ďalším vitamínom C.  

Podľa výsledkov niektorých klinických štúdii by orálne podané beta-glukány kvasinkového pôvodu mohli zvyšovať produkciu antimikrobiálnych peptidov, ktoré chránia proti infekcii, najmä proti výskytu infekcií horných ciest dýchacích u predisponovaných jedincov.

Beta glucan odporúčame užívať pri oslabenej imunite vplyvom ochorenia, či liečby niektorých ochorení (antibiotiká, chemoterapia atď.) a ako účinná podpora liečby chronických alebo opakujúcich sa infekčných ochorení, pri chronických a recidivujúcich gynekologických ochoreniach (HPV vírus, herpes a iné).

BetaGlukán BIOcell je prírodný ß-1,3/1,6 D-glukán, ktorý sa získava modernými technologickými postupmi z kvasiniek Sacharomyces cerevisiae.

BetaGlukán BIOcell dosahuje vďaka špeciálnym postupom vysokej čistoty minimálne 80% BetaGlukánu. Vďaka tomu dokáže pracovať už 2 hodiny od podania. Pridaná Acerola (najsilnejší prírodný zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnosť betaglukánov.

Vo svete sa často podávajú spoločne výťažky medicinálnych húb spolu s čistými betaglukánmi na zosilnenie účinku. Pracujú synergicky a bez vedľajších negatívnych príznakov.

V praxi sa používa v nižšej dávke ako podpora medicinálnych húb alebo vo vyššej dávke pri akútnych stavoch.

Štúdie nemeckých vedcov o účinkoch betaglukánov na posilnenie imunity je tu: štúdia-BetaGlukán

Obsah balenia: 90 kapsúl

Dávkovanie:

Zvýšená dávka: 2–3 kapsule denne do zmiernenia problémov.

Bežná dávka: 1 kapsula denne (2–3 mesiace v roku)

Deti od 3 do 15 rokov: 1 kapsula denne.

Zloženie: ß-1,3/1,6 D-glukán 80% 320 mg, Acerola (Malpighia glabra) výťažok 25% vitamínu C 40 mg.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.              

Výrobca: MycoMedica, ČR.

 

1 Balenie obsahuje 90 kapsúl